Slovenský tým se ujal vedení krátce po začátku zápasu zásluhou branky Kordiče ve 3. minutě, který dopravil odražený míč do sítě po standardní situaci. Aktuálně pátý celek Gambrinus ligy čtyři minuty před koncem poločasu vyrovnal na 1:1. Šťastným střelcem byl Milan Vukovič. Podle slov týmového lékaře Libora Hanuše by mohl být právě Vukovič střeleckou náhradou za Tomáše Pekharta, to Hanuš uvedl ve svém druhém referátu ze soustředění na klubových stránkách.

Do druhého poločasu došlo ke změnám v sestavě na obou stranách. Do útoku Jablonce se postavila nová posila ze Sparty Třešňák. Po necelých deseti minutách druhého dějství šel Baumit do vedení, když se v 53. minutě trefil do sítě Tomáš Jablonský. Do konce zápasu už další branka nepadla a remízu Slovanu mohl zařídit Božič, ale ve své šanci trefil jen tyč.

Slovan Bratislava – Baumit Jablonec 1:2 (1:1)
Branky: 3. Kordič – 41. Vukovič, 53. Jablonský. Sestavy: Jablonec I. pol. – Špit – Krajčík, Zábojník, Beneš, Jablonský – Michálek, Vaněk, Loučka, Jarolím, Kocourek – Vukovič, II. pol. – Špit – Uvíra, Pavlík, Zábojník, Jablonský – Michálek, Eliáš, Hejda, Jarolím, Piták – Třešňák. Slovan I. pol. – Putnocký – Pauschek, Jánošík, Kolčák, Hrdlička – Milinkovič, Božič, Guédé, Žofčák – Kordič, Halenár, II. pol. – Bartalský – Štepanovský, Kolčák, Bagi, Pauschek – Božič, Guédé – Králík, Turčák, Ivana – Hutta.