Neuvěřitelně se zamotává boj o postup do II. třídy v Okresní soutěži třídy třetí. Josefův Důl, který se v minulém kole vrátil do čela tabulky, doma nečekaně klopýtl z outsiderem a v tabulce klesl na třetí místo. Na vedoucí příčky tak poskočily Jenišovice a Lučany B, které mají shodně bodů, a právě tyto dva celky se v přímém souboji již příští neděli střetnou o první místo průběžného pořadí soutěže.

Rádlo B – Kokonín B 3:4 (1:2)
Nedělní výsledek rádelské rezervy jako přes kopírák sobotní prohry áčka, i když tentokrát hosté byli vítězi asi zaslouženě. Hlavní rozhodčí se nedostavil, tak řídil delegovaný pomezní Nestler a výborně. Branky: 40. Rákay, 66. Vepřovský, 79. Bráza – 50. a 68. Bernát, 24. Štryncl, 33. Winkler. Rozhodčí: Nestler. ŽK: 1:1. Diváků: 110. Rádlo B: Adam – Vepřovský, Bráza, Kadlec, Lána – Hruška, Kulhánek, Rákay, Ferenc – Škeřík, Štok. Kokonín B: Lhota – Šilhán, Holler, Bernát, Štryncl – A. Paldus, Čermák, J. Toriška, Winkler – B. Toriška, Růžička.

Jenišovice B – Roma 5:0 (3:0)
Jednoznačná převaha jenišovického béčka, které mělo stálou převahu ve hře, dobře si zastřílelo a hattrickem se předvedl Dušan Hanuš. Branky: 10.,25. a 61. D. Hanuš, 15. Obrtlík, 77. Strnad. Jenišovice B: Bočok – Kalousek, Mikula, Vodháněl, Schmidt – D. Hanuš, Obrtlík, Houžvička, F. Hanuš – Strnad, Imlauf. Roma: Baranyai – Kuča, Pešta, Bílý, Gábor – Červeňák, Čonka, Potměšil, Sýkora – Bílý, Koleja.

Albrechtice – Plavy B 2:2 (2:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém domácí hráči byli dvakrát ve vedení, ale hosté vždy vyrovnali. Po delší době se v dresu Albrechtických objevil Hausa a zahrál velmi dobře. Branky: 5. Kulhánek, 40. Pivnička – 17. Jelínek, 55. Škoda. Rozhodčí: Nečásek. ŽK: 1:1. Diváků: 90. Albrechtice: Babka – Berounský, Hausa, J. Sedlák, Bukvic – Koldovský, Kulhánek, Pivnička, M. Sedlák – Jelínek, Hejduk. Plavy B: Jandura – Fojtík, Škoda, Ďurek, Jelínek – Matoušek, Král, Hlaváček, Balatka – Šafka, Bulva.

Josefův Důl – Jistebsko 3:3 (3:1)
Vedoucí celek okresní soutěže v nekompletní sestavě svými chybami ve druhém poločase ztratil dvougólový náskok, který si zaslouženě vytvořil v prvním poločase. Branky: 19. a 35. Bělohradský, 30. (PK) Pracný – 24. a 86. Hrink, 60. Hlaváček. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:0. Diváků: 100. Josefův Důl: Német – Miksa, Moudrý, Bláha (46. Kremláček), Pracný – Scholze, Augsten, Jurák, Rapčan – Oberhofner, Bělohradský. Jistebsko: Kučera – Šilhán, Čmuchálek, Mareš, Havlíček – Hrink, Sedlák, Hnídek, Hynek – Bittner, Dítě.

Držkov B – Malá Skála B 4:1 (3:1)
Po celý zápas byli domácí lepší a vytvářeli si brankové situace. Hned jednu z prvních v páté minutě využil Linhart, což udalo tón dalšímu průběhu hry. Když hosté snížili na rozdíl jedné branky, tak Držkovští přidali vzápětí další. Druhá půle znamenala již jen zajištění tří bodů pro domácí. Branky: 5. Linhart, 25. P. Prousek, 34. Černý, 72. Fišer – 30. Kurfiřt. Rozhodčí: Vasko. Diváků: 50. Držkov B: Bouda – T. Prousek, Brynda, Bělík, Machula – Linhart, Vrbata, Antosz (46. Fišer), P. Prousek – Černý, Postula. Malá Skála B: Kovařík – Houfek (56. Fendrych), Vepřek, Bursa, Svoboda – Šťastný, Kurfiřt, Volek, Dohelský – Rulec, Klápště.

Lučany B – Radčice 4:1 (0:1)
Domácí první půli nehráli dobře, hosté pozorně bránili a ujali se vedení brankou z penalty. Domácí měli v závěru poločasu šance na srovnání, ale příliš zbrklí Hrabánek a Svárovský poslali míč v dobré pozici vysoko nad. Nejblíže k vyrovnání byl Maruška, ale jeho hlavičkový pokus zastavilo břevno. Po změně stran domácí hosty předčili zejména po fyzické stránce a vyrovnání viselo ve vzduchu. Gól na 1:1 dal po střele Mičky, kterou gólman neudržel, střelou do prázdné branky Čech. Rozhodující gól dal vzápětí po krásném pasu rychlý Maruška, který míč před vyběhnuvším brankářem elegantně přizvedl, a ten skončil v síti. Vzápětí dalekonosná bomba prosvištěla vedle zkoprnělého brankáře do sítě hostů. Poslední tečku udělal za výsledkem Čech. Branky: Čech 2, Maruška, Šindelář. Rozhodčí: M. Bukvic. ŽK: 1:1. Diváků: 80. Lučany: Brož – Svárovský, Němeček, Vít (46. Patočka), Šindelář – Hrabánek, Mička, Frydrych, Hanus – Andrš (46. Čech), Maruška (78. Dressler). Radčice: Paldus – Javůrek, Bujárek, Kozlovský, Weber – Vágner, Viktorín, Kolář, Šulc – Hádek – Daníček.