„Byli jsme ve velmi improvizované sestavě a na body jsme se řádně nadřeli,“ sdělil trenér Železného Brodu Leoš Čurda.

Brod nezačal zápas nejlépe a od 10. minuty prohrával, když si vlastní branku vstřelil Šilhán. Naštěstí pro domácí dokázal ve 20. minutě Šefr po individuální akci srovnat skóre zápasu.

„První poločas jsme nehráli dobře a v poločase jsem musel hráčům důrazně domluvit,“ přiznal dusno v brodské kabině v polovině utkání kouč.
Ve druhé půli domácí dřeli a v závěru se dočkali branky, kterou dal v 86. minutě přesnou střelou z trestného kopu Maryška.

„Byla to velmi vydřená výhra, několikrát nás podržel skvělými zákroky Miroslav Brániš,“ pochválil brankáře po zápase trenér.

Branky: 20.Šefr, 86. Maryško - 10. vlastní Šilhán. Rozhodčí: Marek. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (85. Kněbort). Diváků: 100. Železný Brod: Brániš – Vozka, P. Hadač (70. L. Hadač), Šilhán, Hartl – Maryško, Šimek, Kameník, Linka – Šefr (80. Wanacki), Kuhn.