Rychnov B – Malá Skála B 7:0 (1:0)

V prvním poločase byla hra vyrovnaná, ve druhém dějství rychnovští hráči předčili svého soupeře střelecky i fyzicky a nadělili Skalákům sedm pěkných branek.
Branky: Hromádko 2, Drahoňovský 2, Marek, Mahdal, Fiala. Rozhodčí: Nestler. Bez karet. Diváků: 50. Rychnov: Lumnitzer – Čuda, Patka, Černý, Mahdal – Šulc (10. Ticháček), Fiala, Hromádko, Vrbenský – Marek, Drahoňovský (70. Knotek). Malá Skála B: Kovář – Bursa, D. Vepřek, Svoboda, Dohelský – Volek, Kurfiřt, Ušela, Hruška – Klápště, Fendrich.

Sokol Radčice – Albrechtice 1:2 (1:1)

Utkání, které spělo k remíze, rozhodl tři minuty před koncem hostující Jelínek.
Branky: 7. Viktorín – 32. a 87. Jelínek. Rozhodčí: Rudolf. ŽK: 3:0. Diváků: 50. Radčice: Koťátko – Plhal, Bujárek, Kozlovský (65. Zikmund), Vébr – Prošek, Viktorín, Vágner, Hádek – Meisnar, Srbek. Albrechtice: Babka – Berounský, Šmíd (46. Adamský), Bukvic – Pföhl , Kulhánek, Zmrzlý, Sedlák – Jelínek, Hejduk.

Sokol Plavy B – Jistebsko 5:1 (2:0)

Zápas se hrál pod taktovkou domácích. Ve velkém vedru podala obě mužstva solidní výkon, domácí měli lepší střeleckou mušku. V 57. minutě kopaly Plavy pokutový kop, brankář Škaloud však napálil bombu jen do břevna.
Branky: 30. Hlaváček, 40. a 62. Král, 47. Balatka, 52. J. Konopásek – 79. Němec. Rozhodčí: Vasko. ŽK: 0:1. Diváků: 50. Plavy B: Škaloud – Adolf (46. Balatka), Škoda, Šimůnek, Jelínek – Benda (46. Makovec), O. Konopásek, Hlaváček, Fojtík – J. Konopásek, Král. Jistebsko: Šňouk – Čmuchálek (46. Starý), Němec, Vosáhlo, Havlíček – Preissler, Sedlák (55. Kudera), Hynek, Hnídek – Dítě, Bittner.

Hodkovice B – Rádlo B 3:0 (3:0)

Než se stačili rádelští fotbalisté rozkoukat, ve třicáté minutě už prohrávali 3:0. Domácí si výsledek pohlídali a do konce utkání byli lepším mužstvem. V 57. minutě byl vyloučen hostující brankář za ruku mimo ohraničené území, do branky musel hráč z pole P. Oudrnický.
Branky: 5. Pánek, 13. Šedivý, 29. Bolard. Rozhodčí: Neuman. ŽK: 1:0. ČK: 0:1 (57. Mlynář). Diváků: 60. Hodkovice: Boučka – Košek, Škopan, Havel, Šedivý – J. Kyksa, Pánek, Bolard, P. Kyksa (62. Petra) – Kamenský (53. Hanisch), Pavlík (78. Herder). Rádlo B: Mlynář – Kučera, Helm (35. Hruška), Kadlec, Lednický – Šrek, J. Oudrnický, P. Oudrnický, Novák – Vepřovský, Ivanič.

Camel – Roma 12:0 (2:0)

Za stálé převahy "domácího" mužstva za úmorného vedra Camel vědom si, že případné vítězství se posune do II. třídy okresního přeboru, začal od začátku útočně. Ve 13. minutě vedl 2:0, hostující tým hrozil z rychlých protiútoků a držel s favoritem krok. Druhý poločas ovlivnilo veliké vedro, hostující tým odešel fyzicky a Camel si s chutí zastřílel. Domácí tým si kolo před koncem zajistil postup. Střelecky zářil „kraken“ Závadský, jenž dal pět branek.
Branky: 7. Janků, 12. Obšil, 55. J. Véle, 64., 70., 77., 80. a 88. Závadský, 66. Horna), 82. Duštíra, 85. T. Véle, 90. Habart. ŽK: 1:0 . Diváků: 100. Camel: P. Počta - T. Vele, Kysel, Závacký, Trojan - Lipský (24. Pešek), Habart, J. Vele, Janků (47. Horna) - Beran, Obšíl. Roma: Slavič - Červeňák, Kaleja, P. Bílý, Gábor - Pešta, Duňka, Puturek (80. Flihan), Mika - T. Bílý, Čárný.

Kokonín B – Josefův Důl 4:4 (2:1)

Domácí nastoupili se čtyřmi dorostenci, kteří pomohli dorostu k postupu do I. A třídy. V Kokoníně se hrál oboustranně útočný fotbal, který se divákům líbil. Domácí byli fotbalovější, ale hosté zúročili svoji zkušenost.
Branky: 22. Paldus, 37. Čermák, 75. Holler, 80. Berndt – 17. a 66. Pracný, 66 55. 82. Jurák. Rozhodčí: Nečásek. Bez karet. Diváků: 70. Kokonín: Lhota – Holler, J. Toriška, Urbánek, Bobota – Berndt, Mádle, Čermák, Lode – Beneš, A. Paldus. J. Důl: Neméth – Miksa, Novák (46. Augsten), Přibyl, Resler – Čvirk, Darsa, Jurák, Efenberger – Pracný, Moudrý (46. Oberhofner)..