Tesla Stráž nad Nisou – TJ Desná 2:2 (0:2)

Domácí pořadatelé připravili na jarní podmínky, co se týče počasí, hřiště velmi kvalitní.
V prvním poločase měli hosté převahu a kvalitní kombinační hrou si vytvořili mnoho příležitostí ke skórování. A dvě šance využili. Do kabin šli proto s dvoubrankovým náskokem.

Ve druhém poločase domácí přidali na důrazu, s čímž si hosté nedokázali poradit a Stráži se podařilo dvěma slepenými góly srovnat skóre. V poslední třicetiminutovce si obě mužstva vytvořila několik šancí ke skórování, ale zakončení na obou stranách vázlo. A tak se zrodila remíza 2:2.
DŮLEŽITÉ OKAMŽIKY:
12. minuta: po rychlém brejku hostů našel Kopal centrem ve vápně V. Kořínka, který ale mířil vedle
14. Doubek zlikvidoval nebezpečnou střelu Pappase
16. po akci Kopala s Pfeiferem se dostal ve vápně k balonu Ježek a dopravil ho
s přehledem do zívající branky 0:1
24. V. Kořínek našel přihrávkou Pfeifera, který ve vápně využil volného J. Kořínka, který šanci s přehledem proměnil 0:2
32. po akci domácích Desenské zachránilo břevno
49. Doubek ještě stačil vychytat domácího T. Oberreitera
54. mohlo být rozhodnuto – Pivnička našel přihrávkou naběhnuvšího V. Kořínka, který šel sám na gólmana, ale, bohužel, mířil vedle
54. z protiakce zahrozili domácí, Doubek stačil první střelu vyrazit, na dorážku Pappase již reagovat nemohl 1:2
56. z trmy vrmy před brankou Desné vyšel vítězně domácí Havlíček a srovnal na 2:2
65. blízko ke gólu byli domácí, kteří ale ani nadvakrát nedokázali dostat balon skákající po brankové čáře do branky
65. frustraci domácího Landy po neproměněné tutovce, který skopl bez balonu Nguyena, nepotrestal HR ani kartou (domácí hráč dostal již v 60. minutě žlutou kartu za hrubý zákrok)
85. po rozehraném trestném kopu zatřásl domácím břevnem P. Kořínek
86. na přihrávku Šindeláře si naběhl do vápna Pivnička, ale tutovku neproměnil
Sestava Desná: Doubek, Sekanina, Kořínek P., Nguyen Khac Viet, Kovář, Kopal, Mejsnar, Pfeifer, Ježek, Kořínek V., Kořínek J. , Střídání: 46. Pivnička (Kořínek J.) 67. Šindelář (Nguyen Khac Viet). NDELÁŘ Jan (Nguyen Khac Viet)
Góly: 54. Pappas, 55. Havlíček – 16. Ježek, 24. Kořínek Jaroslav. ŽK: 3:2 (Ježek, Kořínek Jar.Diváků: 40 (db)