První šanci utkání I. A třídy si vytvořili domácí. Mejsnarova rána z dvaceti metrů mířila nad branku hostí. „Nehrál se pohledný fotbal, obě mužstva obětovala kombinaci na úkor dlouhých balonů za obranu," stručně okomentoval zápas vedoucí týmu Desné Petr Kopal.

TJ DESNÁ – VTJ RAPID LIBEREC 3 : 4 (0:2)
Ve 20. minutě zahrozili hosté. Po rohu mířila hlavička nad. O dvě minuty později mířil po přihrávce pod sebe od Pivničky z hranice vápna nad J.Kořínek. Následně se dvakrát prosadili hosté a díky důrazu vstřelili během pěti minut dva góly. Ve 26. minutě, po trestném kopu, se prosadili v pádu hlavičkou a ve 31. po průniku a přihrávce pod sebe přesnou střelou k tyči. V v obou případech skóroval Kejdana.
Na konci poločas, po centru P. Kořínka, hlavičkoval nad jeho bratrJ. Kořínek. „V úvodu druhé půle jsme měli opět hrůzostrašnou pětiminutovku: ve 48. minutě, po dlouhém autu Halamy, dokonal svůj hattrick Kejdana, když špatně pokrytý skóroval hlavou.
BRANKU TO MINULO
V 51. minutě zahrál míč do vápna opět Halama a kapitán domácích P. Kořínek nešťastně srazil míč za záda Doubka – 0 : 4. „Byli jsme z tohoto průběhu opaření. Postupně jsme ale získávali převahu, ovšem hlavička Mejnara a střely Nguyena a Sekaniny v brance neskončily," okomentoval některé okamžiky zápasu Petr Kopal.
HRÁLI AŽ DO HVIZDU
„První branky v síti hostů jsme se dočkali až v 70. minutě. Nastupující Mohamed Saad vystřídal zraněného Mejsnara, který má těžký výron v kotníku. Skóroval z hranice vápna po přihrávce pod sebe Sekaniny," vylíčil okamžiky utkání Petr Kopal.
V 79. minutě přidal za Desnou gól ještě Sekanina, a to střelou z poza vápna. Závěrečný tlak přišel pozdě. V nastaveném čase ještě Desná přidala třetí gól: Křemen
v těžké pozici dokázal vrátit balon před hostující branku a J. Kořínek přidal zmíněný třetí za domácí..
„Více jsme již nestihli, a tak jsme prohráli už čtyři zápas v řadě. Nejvíc nás ovšem mrzí zranění Mejsnara, pro kterého sezona skončila. „Přejeme mu rychlé uzdravení a návrat na trávník," zdůraznil hamrovský trenér.
ZRANĚNÍ NÁS MRZÍ VÍC
Závěrečný tlak desenských fotbalistů ale už přišel pozdě. „V nastaveném čase jsme ještě přidali třetí gól. Více jsme již nestihli, a tak jsme prohráli už čtvrtý zápas v řadě. Nejvíc nás ovšem mrzí zranění Mejsnara, pro kterého sezona skončila," přejeme mu rychlé uzdravení a návrat na trávník," vzkazuje tým. Po dlouhém autu Halamy dokonal hattrick Kejdana, když špatně pokrytý skóroval hlavou. Desná: Doubek, Ngueyen Khat Viet, Kovář, P. Kořínek, Ježek, Pivnička, J. Kořínek, Šindelář, Mejsnar, Sekanina, Preisler, Křemen, Pfeifer, Mohamed Saad.