Dorost Baumitu uhrál jen remízu

Jablonec n. N. /FOTOGALERIE/ - Jablonecký starší dorost v domácím utkání 19. kola České ligy ztratil dva body, když s B týmem FC Hradec Králové jen remizoval 1:1 po poločase 1:0.

6.4.2012

Dorostenci Baumitu jen remizovali s Hradcem 1:1.Foto: DENÍK/Martin Bergman

Zápas začal šancemi na obou stranách. Ve 2. minutě Gebert vypálil prudkou ránu pod břevno, gólman Jehlička míč však odrazil na roh. Po něm hosté podnikli svou první akci k domácí brance a míč skončil na její tyči.

Pak se děj zápasu odehrával víceméně mezi vápny. Až v 18. minutě po rohu Barcucha Vaněček hlavou branku minul. V 26. minutě měl blíže k míči Štemberk než vybíhající brankář hostí a Štemberk mezi jeho nohama poslal míč do sítě. Ve 41. minutě skvělou bombu z voleje Šulce stejně skvěle zlikvidoval Jehlička.

Po obrátce byl Jablonec aktivnější. Nejprve nevyužil hlavou šanci Karásek a ve 49. minutě po centru Vaníčka z levé strany Šulc rovněž hlavou minul. Hosté vyrovnali v 52. minutě, když obloukem z pravé strany poslal míč do domácí sítě Marek Langr.

Jablonečtí se ale do soupeře pustili a natlačili se na jeho polovinu, ale měli zase smůlu v koncovce a Hradečtí naopak štěstí v likvidaci akcí soupeře. Přesto gól Jablonec dát mohl. V 64. minutě Štemberk brankáře překonal, ale míč skončil těsně vedle pravé tyče mimo. V 77. minutě Barcuch z trestného kopu před vápnem přestřelil. Další možnost na brankové čáře zlikvidoval místo brankáře jeho spoluhráč. Soupeři se tedy rozešli smírně, a to po pěkném, rušném a dramatickém boji zásluhou obou týmů.

Baumit Jablonec - H. Králové 1:1 (1:0)
Branky: 26. Štemberk 52. Langr M. Rozhodčí: Moník, ŽK: 1:1. Jablonec: Krásný Hošek, Karásek, Vaněček, Kozel Gebert (72.Hájek), Barcuch Šulc, Vodička (59.Kroupa), Vaníček Štemberk.

Autor: Pavel Bursa

Autor: Redakce

6.4.2012 VSTUP DO DISKUSE

Cyklista. Ilustrační foto.

Řidič na křižovatce přehlédl cyklistu, ten už střetu nezabránil

Divokej Bill zahrál v sobotu v Klatovech.

Město plné tónů graduje, v pátek vystoupí Divokej Bill

První zápas byl ve vysokém tempu

Lučany – V prvním kole I. B třídy východ zavítali do Lučan hráči Roztok u Jilemnice.