Jablonec začal utkání aktivně a díky herní převaze si vytvořil také několik dobrých příležitostí. Už v 7. minutě mohl skórovat Daníček, ale jeho dobře mířenou střelu brankář vyrazil.

První branky se diváci dočkali ve 34. minutě, kdy se prosadil opět Daníček a tentokrát jeho přesnou střelu k tyči brankář Teplic nezkrotil – 0:1.

Vzápětí ale přišlo vyrovnání z penalty. Souboj jabloneckého Procházky s domácím borcem na hranici vápna byl posouzen jako nedovolený. Z penalty se nemýlil Verbíř junior – 1:1.

Po změně stran získali domácí hráči vedení, když se po rohovém kopu trefil hlavou do sítě Tikovský – 2:1.

Jablonečtí se snažili, co jim síly stačily, ale bohužel, alespoň k vyrovnání to nevedlo, a tak odjel tým Baumitu s prázdnou.

Sestava: Fendrich – Procházka, Rudolf, Kopecký, Havlín – Simon, Paldus, Šilhán, Just (80. Mölzer) – Daníček, Mádle.