Domácí tým přehrál Jablonecké prakticky ve všech herních činnostech a gólově se mohl prosadit ještě vícekrát. Také C dorost s Teplicemi prohrál 1:2, i když ten podal na rozdíl od starších hráčů lepší výkon, za který by si zasloužil remízu.

FK Teplice B - FK Jablonec 97 6:2 (3:1). Jablonec sice 2 minuty vedl brankou Mařase, ale to bylo z jeho strany téměř vše. Domácí poté Jablonec zatlačili a v 9. minutě vyrovnal Breit. Na 2:1 otočili domácí v 18. minutě, kdy se ujala střela Šamuna. Střelou po zemi k zadní tyči skóroval. Stejný hráč zvýšil vedení o tři minuty později. Jednu z mála šancí Jablonce měl v 35. minutě po centru Vávry z pravé strany Mešanovic, ale napálil jen tyč. „V 52. minutě chyboval Mička, míč získal Pruckner, položil si i Maňáka a do odkryté branky dal na 4:1,“ popsal další gólový okamžik zápasu vedoucí týmu Jablonce Pavel Bursa. Jablonec v 77. minutě snížil Soukupem. V 84. minutě po rychlé akci Pelet vstřelil pátou branku Teplic. Poslední gól utkání dal v 90. minutě po přečíslení obrany Jablonce Urban.
Branky: 9. Breite, 18. a 21. Šamun, 52. Pruckner, 84. Pelet, 90. Urban - 2. Mařas, 77.Soukup. Rozhodčí: Žilka, Topinka, Petráček. FK Jablonec 97: Maňák – Hlubuček, Pszyk, Mička, Norek – Vávra (72. Hartman), Rác, (57. Šulc), Havlásek (36. Bangha), Havrdič, Mařas (57. Soukup) – Mešanovic.

FK Teplice – FK Jablonec 97 2:1 (1:0). Hrálo se oboustranně bojovné utkání, ve kterém Jablonec v první půli inkasoval lacinou branku. Jablonec nesložil zbraně a po změně stran vyrovnal po rohovém kopu hlavou Bukvic. „Bohužel, v závěru zápasu Braun fauloval v pokutovém území protihráče a z nařízené penalty Teplice daly gól, který jim stačil k zisku tří bodů. Za hru a bojovnost si kluci zasloužili dělbu bodů,“ řekl po utkání vedoucí týmu Jablonce Pavel Bukvic.
Branka FK 97: 70. Bukvic. FK Jablonec 97: Pánek - Bukvic, Winzig, Balásek, Braun - Ráček, Šilhán, Hlubuček, Meduna - Zeman (41. Roček), Kopecký.