Krásná Studánka - Zásada 7:1 (3:0)

Hosté dvacet minut vydrželi sekundovat Studáneckým, ale s přibývajícími minutami nestíhali. Zásada sice hrozila brejky, ale ty prakticky pokaždé skončily ofsajdem. Studánka kromě sedmi branek zahazovala množství dalších šancí. V tom vynikal zejména Kahl. Hosté snížili po špatném odkopu brankáře, jenže ten chybu napravil za pár minut, kdy zneškodnil Fišerovi penaltu. Zásadu pak dorazil dvěma góly Bína.

Branky: 50. a 60. Knajbl, 75. a 80. Bína, 15. Grepl, 25. Smolák, 35. Kahl - 68. Serbus. Rozhodčí: Bahník, ŽK: 2:2. Diváků: 50. Zásada: Růžička - Serbus, Čurda, Lhota, Kubát - Daníček, Honzák (65. Princ), Fišer, Nezavdal - Štryncl (46. Bělina), Blažek T.

Rokytnice - Pěnčín 0:2 (0:0)

Po celé utkání byl aktivnějším celkem výběr hostů z Pěnčína, ale nemohli se prosadit gólově. Postupem času se hra trochu srovnala a rozhodnutí přišlo v samotném závěru zápasu. Nejprve měli dvě velké šance domácí hráči Zahradník s Martínkem, ale zakončení nebylo přesné. Udeřilo tak na druhé straně. Po faulu na Zapadla se z penalty prosadil Ráček. O pět minut později se pak po samostatné akci trefil Zapadlo a bylo o výsledku definitivně rozhodnuto. Pěnčín tak podruhé v řadě v nové soutěži naplno bodoval.

Branky: 77. Ráček z pen., 82. Zapadlo. Rozhodčí: Kořínek, ŽK: 1:2. Diváků: 70. Pěnčín: I. Matějček - Hušek, Mastník, Sobotík, J. Matějček - Pleštil, Ráček (62. Šikola), Šupík (81. Jiskra), Bukvic - Pszyk (86. Čížek), Zapadlo.

Držkov - Lučany 5:1 (4:0)

Domácí byli od začátku zápasu lepším týmem a hostům rozhodně nepomohlo vyloučení Horkého ve 13. minutě, když zastavil rukou míč na brankové čáře. Navíc se z následné penalty prosadil poprvé v utkání Jan Dvořák a zvyšoval již na 2:0. Před ním mířil přesně Vaníček. Další branky na sebe nenechaly dlouho čekat. Mezi 24. a 27. minutou dovršil hattrick Jan Dvořák a stanovil poločasové skóre na 4:0. Pro hosty bylo štěstí, že další šance Držkov nedokázal přetavit v branky. Po obrátce se hosté zatáhli a spoléhali na brejky. Jeden z nich Lučanům vyšel v 56. minutě, kdy se prosadil Kořínek. Držkov se pak nemohl dostat přes zhuštěnou polovinu hřiště Lučan, ale přeci jen ještě jedna branka v závěru padla. Just našel nádherným pasem Mrkvičku, který pak nekompromisně zakončil.

Branky: 13. z pen., 24. a 27. J. Dvořák, 10. Vaníček, 82. Mrkvička - 56. Kořínek. Rozhodčí: Dytrt, ČK: 13. Horký (Lučany). Diváků: 150. Držkov: E. Dvořák - Čermák, V. Machula, A. Vaněček (68. Berka), M. Vaněček - Hruška (74. Stumer), Petrtýl, Just, Zábojník - Vaníček, J. Dvořák (65. Mrkvička). Lučany: Sobotík - Patočka, Killian, Šindelář, Šťovíček, J. Dítě, Maňák, Horký, Röschl, M. Dítě, Hradecký. Střídali: Kořínek, Kočí, Vokatý.

Kokonín - Rovensko 1:0 (1:0)

Kokonínští fotbalisté si v silně kombinované sestavě připsali první podzimní vítězství. Na domácím hřišti na Malé Skále porazili Rovensko těsně 1:0. Oba celky ale začaly utkání velmi opatrně a tento trend pokračoval také v dalším průběhu zápasu. Nicméně v prvním dějství byl o něco lepší Kokonín a vyjádřil to také gólem, když se trefil Winkler. Ve druhém poločase se hra srovnala, ale hosté se nemohli prosadit. Posledních třicet minut hosté hodně otevřeli hru a hnali se za vyrovnáním. To se jim však nedařilo a naopak se naskytlo několik šancí, kdy mohl Kokonín pečetit výsledek. Několik tutovek ale zůstalo nevyužitých. Jednu z nich měl také střídající Michal Klacek, který ihned po vstupu na hrací plochu dostal míč do dobré pozice, zbavil se kličkou obránce, ale zakončení mu nevyšlo podle představ. Ještě před ním netrefil prázdnou bránu Maixner… To ale již nic nezměnilo na tom, že domácí hráči získali tři zasloužené body.

Branka: 32. Winkler. Rozhodčí: Bukvička, ŽK: 1:2. Diváků: 50. Kokonín: Spanilý - Chuchla, J. Šilhán, Malý, Jabálek - Štichauer (88. Klacek), Mrklas, Doubek, Winkler - Maixner, M. Šilhán.

Železný Brod B - Plavy 1:1 (0:0)

Brodská rezerva navázala na špatný výkon z posledních dvaceti minut v Jenišovicích a celkem logicky to nemohlo stačit na výhru. Sestava Brodu byla opět velmi silná, ale domácí si asi mysleli, že se hráči Plavů porazí sami. Hra Brodu neměla pohyb a myšlenku. Hosté sice po většinu zápasu bránili, ale moc námahy jim bránění nedalo, protože domácí byli zcela neškodní. A tak moc věcí, které stojí za zmínku, není. V prvním poločase měli hosté velkou šanci v 8. minutě po naprosto naivním bránění brodských zadáků, ale hostující střelec pálil slabě. V 63. minutě otevřel skóre zápasu hostující Srbek. Domácí se poté snažili o vyrovnání, ale k vidění byla dlouho jen neschopnost brodského týmu. Vyrovnání přišlo v 83. minutě, kdy pěkný centr Berky našel hlavu Holečka. Další dvě šance Brodu již gólem neskončily, ale ten si za předvedený výkon výhru ani nezasloužil.

Branky: 83. Holeček - 63. Srbek. Rozhodčí: Ouředník, ŽK: 1:2. Diváků: 30. Ž. Brod: Kordík - Halama, P. Hadač, Brožek, Král (83. Pala) - Picek, Kuhn (68. Berka), Aubrecht, Makula (77. Havlíček) - L. Hadač, Holeček. Plavy: F. Lejsek - Galbavý, Černý, Votoček (12. Horák), Korotvička, Jón, Čermák, Balatka, Lejsek, Srbek (79. Červinka), Rimský (84. Bartoš).

Hodkovice - Jenišovice 3:1 (3:0)

O osudu utkání rozhodla hlavně prostřední část prvního poločasu. Domácí hráli aktivně a hosté si naopak nechali dát hned tři laciné góly. Skóre otevřel ve 20. minutě Pavlík, o deset minut později skóroval Pánek a v 35. minutě dával na 3:0 Dostrašil. Tímto prakticky pro Jenišovice zápas skončil. Po změně stran začali hosté hrát aktivněji, ale na obrat nebo zdramatizování zápasu to nestačilo. Kapku naděje dal hostům v 69. minutě Hradecký. To však bylo ze strany Jenišovic vše, protože více se přes dobře hrající defenzivu Hodkovic neprosadily.

Branky: 20. Pavlík, 30. Pánek, 35. Dostrašil - 69. Hradecký. Rozhodčí: Kowalik, ŽK: 2:2. Diváků: 100. Hodkovice: Kvapil - Kraus (71. D. Košek), Bouška, Škopan, Nevyhoštěný - Bendák (68. M. Košek), Pánek, Pekař (65. Bolard), Matějka - Pavlík, Dostrašil. Jenišovice: Sucharda - Fiala, Bubák, Prkno, Svoboda - Hradecký, Kalousek, Krucký (58. Imlauf), Holeček - Resl, Skalický (46. Vlasák).

Ruprechtice - Velké Hamry B 5:2 (4:0)

V oboustranně dobrém zápase dokázaly být Ruprechtice zejména do konce prvního poločasu efektivní v koncovce. Přispěly k tomu i dvě chyby gólmana a důraz domácích hráčů. Nádherný byl volej na 4:0 v podání ruprechtického Průchy. Oba týmy kombinovaly, ale Velké Hamry neměly zakončení. Ve druhém poločase víc pohlednějších kombinací předvedli domácí, jenže dali jen jediný gól. Hosté bojovali až do konce a v závěrečné čtvrthodince dvakrát snižovali zásluhou Kobra a Říhy z penalty. Na víc ale hostům nezbyl čas.

Branky: 4. a 15. Piršel, 32. Suchý, 42. Průcha, 52. Antoš - 76. Kobr, 80. Říha z pen. Rozhodčí: Rympler, ŽK: 1:1. Diváků: 40. V. Hamry: Veselý - (46. Zigo) Urbanec (60. Říha), Kavan, Tesár, Horna - Malý, Kobr, Provazník, Pavelka (46. Morávek) - Horváth, Strnad.