První přípravný zápas, a zároveň poslední na domácí půdě, sehrál Brod proti divizní Přední Kopanině. Ta je tradičně na soustředění v Hraběticích a již potřetí si oba týmy v tomto termínu dohodly přípravné utkání (2:6, 3:5). Soupeř ukazoval i na sněhu kvalitu v přesné kombinaci. Domácí se dokázali s divizním týmem vyrovnat v nasazení, a tak se hrál tentokrát celkem vyrovnaný zápas. V prvním poločase to i na šance bylo vyrovnané, ale oba brankáři střelcům branku dát nedovolili. Druhý poločas přinesl vedení favorita, když se hosté několikrát dostali k dorážce a napotřetí Šverma inkasoval. V 65. Holeček pěkně uvolnil Kyselu, který vyrovnal na 1:1. V 74. si oba hráči spolupráci opačně zopakovali a Holeček dostal Brod do vedení 2:1. V 80. fauloval Burkoň a hosté měli výhodu pokutového kopu. Penaltová střela šla vedle brodské branky. V 86. měla Kopanina i druhou možnost penalty, když rukou zahrál Kotlár. A tak se Brod dočkal překvapivé výhry. „Brod podal dobrý výkon a výhra těší. Nicméně šlo o přípravný zápas a výsledek není potřeba nějak přeceňovat," uvedl za domácí Jaroslav Kletečka.