Jiskra Mšeno opět zvítězila

JABLONEC NAD NISOU - Vítěznou branku vstřelil již v patnácté minutě zápasu domácí fotbalista Matoušek.

22.10.2007

Hráč FK Jiskra Mšeno Pavel Vrabec se skluzem snaží odebrat míč soupeři z týmu FC INGEO Lomnice Davidu Matějkovi v utkání, které Jiskra v sobotu vyhrála 1:0. Foto: Břetislav Fiala

Fotbalisté Jiskry Mšeno porazili v sobotu v domácím prostředí Lomnici 1:0 (1:0).
Hosté byli velmi bojovným soupeřem, jedním z nejlepších týmů, které na podzim v Břízkách hostili. Domácí hráli zodpovědně zezadu a do šancí Lomnici nepustili.
Hosté ohrožovali branku domácích jen ze standardek. Jednou dokázali trefit břevno. Mšeno po změně stran mohlo zvýšit náskok, ale neproměnilo šance, a tak tříbodový zisk jim zajistila trefa Matouška z 15. minuty.
Branka: 15. Matoušek. Rozhodčí: Poživil. ŽK: 5:4. ČK: 0:1 (90. Vrkoslav). Diváků: 20. Mšeno: Trytko – Hýř (50. Čech), Škvor, Vanc, D. Ryšavý – J. Lietava, Zámečník, Vrabec (88. Knape), Matoušek – Vejprava, Petr (83. Štěkář).

22.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Tradiční Dýňobraní v Domě Vína v Jablonci.

Nezapomeňte na Dýňobraní. Koná se již po dvanácté

Lídři politických stran.

Lídři kandidátek jedou za voliči Deník Busem

Zdravotnictví čeká velký třesk. Síť nemocnic prořídne

Nic podobného se prozatím žádnému z českých ministrů nepodařilo, přestože si to všichni přáli: koncentrovat lékařskou péči do velkých nemocnic. Zrušit část malých špitálů nebo je změnit na léčebny dlouhodobě nemocných je totiž politická sebevražda.

FOTO, VIDEO: Vojáci děkovali dárcům krve

Jablonec n. N. - Plukovník liberecké protichemické obrany Karel Navrátil a vojenský kaplan Petr Šabaka byli ve středu čestnými ambasadory při předávání zlatých, stříbrných a bronzových medailí Dr. Janského bezpříspěvkovým dárcům krve z Jablonecka, které organizuje Český červený kříž Jablonec

Při volbě prezidenta mohou rozhodovat i o hazardu

Jablonec n. N. – 4666 obyvatel Jablonce n. N. podepsalo petici za pořádání referenda o hazardu ve městě.

Liberec spustil smršť gólů v prodloužení, Jablonec doma otočil

Jablonec n. N., Liberec – Shodně splnili povinnost a postupují v tuzemském poháru dál. Jednoduché to ale nebylo.