Velké Hamry prodloužily sérii neporazitelnosti

VELKÉ HAMRY - Svěřenci trenéra Vladimíra Mařase ani v 10. kole (9. hraném) nepoznali hořkost porážky, když doma remizovali s vedoucím Cvikovem 1:1 (0:1).

8.10.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Markéta Endlerová

V Hamrech se hrál výborný fotbal, hosté začali velice aktivně a již v šesté minutě předvedl po hlavičce útočníka hostů bravurní výkon Blahna. V 9. minutě zahodil šanci L. Prousek. Hosté byli v první půli všude o krok dříve, byli fotbalovější a tento výkon korunovali brankou ve 34. minutě, kdy Blahna dvakrát vyrazil míč, ale potřetí již na dorážku nestačil a spoluhráči mu nepomohli. Po změně stran domácí zcela ovládli hru. Celých 45. minut hráli na jednu branku. Šance nedali Hnídek, Říha i Miček. Hamry se vyrovnání dočkaly v 86. minutě, kdy se uvolnil Miček, odcentroval a na zadní tyči se prosadil novic v domácím dresu Lukáš Kulhánek. „Diváci viděli velmi dobrý fotbal. Hosté byli v úvodu fotbalovější a rychlejší, my je přehrávali ve druhé půli a po zásluze jsme vyrovnali. Přesto si myslím, že je škoda, že jsme nevyhráli, šance jsme na to měli,“ řekl po zápase trenér Hamrů Vladimír Mařas.
Branky: 86. Kulhánek – 34. Kuběj. Rozhodčí: Štuk. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (75. Stehlík). Diváků: 60. Velké Hamry: Blahna – V. Prousek – Lorenc, Horna – Kulhánek, Tomeš, Lejsek (61. Říha), Kobr – L. Prousek, Hnídek, Miček.

8.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Obálka nového vydání Karpatských her Miloslava Nevrlého

Karpatské hry Miloslava Nevrlého stále okouzlují čtenáře

Krematorium zvířat Česká Lípa je jediným zvířecím krematoriem v Libereckém, Úteckém, Karlovarském či Královehradeckém kraji. Klientům nabízí hned několik možností, jak se s domácím mazlíčkem důstojně rozloučit.