VYBERTE SI REGION

Velké Hamry prodloužily sérii neporazitelnosti

VELKÉ HAMRY - Svěřenci trenéra Vladimíra Mařase ani v 10. kole (9. hraném) nepoznali hořkost porážky, když doma remizovali s vedoucím Cvikovem 1:1 (0:1).

8.10.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Markéta Endlerová

V Hamrech se hrál výborný fotbal, hosté začali velice aktivně a již v šesté minutě předvedl po hlavičce útočníka hostů bravurní výkon Blahna. V 9. minutě zahodil šanci L. Prousek. Hosté byli v první půli všude o krok dříve, byli fotbalovější a tento výkon korunovali brankou ve 34. minutě, kdy Blahna dvakrát vyrazil míč, ale potřetí již na dorážku nestačil a spoluhráči mu nepomohli. Po změně stran domácí zcela ovládli hru. Celých 45. minut hráli na jednu branku. Šance nedali Hnídek, Říha i Miček. Hamry se vyrovnání dočkaly v 86. minutě, kdy se uvolnil Miček, odcentroval a na zadní tyči se prosadil novic v domácím dresu Lukáš Kulhánek. „Diváci viděli velmi dobrý fotbal. Hosté byli v úvodu fotbalovější a rychlejší, my je přehrávali ve druhé půli a po zásluze jsme vyrovnali. Přesto si myslím, že je škoda, že jsme nevyhráli, šance jsme na to měli,“ řekl po zápase trenér Hamrů Vladimír Mařas.
Branky: 86. Kulhánek – 34. Kuběj. Rozhodčí: Štuk. ŽK: 3:2. ČK: 0:1 (75. Stehlík). Diváků: 60. Velké Hamry: Blahna – V. Prousek – Lorenc, Horna – Kulhánek, Tomeš, Lejsek (61. Říha), Kobr – L. Prousek, Hnídek, Miček.

8.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Automobil nedal na výjezdu z ulice U Nisy v Jablonci přednost tramvajové soupravě linky 11.

Trichu naboural do tramvaje, ale naštval hodně cestujících

Psovod Jörg Kempe a fenka Hipi při pátrání po pohřešované Míše Patricii Muzikářové.
AKTUALIZUJEME
15

Po ztracené školačce pátrá německá fenka Hipi. Pomoci má dívčina bota

Chystáme se na hodně mezinárodních závodů

Rokytnice n. J. - Musheři Václav Vančura a Veronika Navrátilová v exkluzivním rozhovoru pro Deník

Češi berou neférově nízké platy. Proč nedostávají víc?

Místo hotových výrobků děláme jen polotovary. A za směnu toho zvládneme vyrobit méně než Němci.