Říha katem Lučan

LUČANY NAD NISOU - Série neporazitelnosti fotbalistů Velkých Hamrů trvá, ba co více, svěřenci trenéra Vladimíra Mařase dokázali bodově vyloupit Lučany, které v domácím prostředí ztratily první letošní body. Výhru Velkým Hamrům zařídil v 89. minutě střídají Ruda Říha.

15.10.2007 1

Derby v Lučanech přineslo pěkný fotbal, na snímku bojují Josef Hnídek (v bílém) s domácím Janem Beránkem.Foto: DENÍK/Jiří Endler

Divákům se fotbal v Lučanech musel líbit a oba týmy hrály velmi ofenzivně. Hosté měli v první půli i díky standardním situacím více šancí, ale míč za záda Kotyka nedopravili. Jednou se jim to sice podařilo, ale podle mínění asistenta sudího v rozporu s pravidly a ofsajd předcházející brance odmával. Po změně stran měli více ze hry domácí, ale branku dát nedokázali, dvakrát trefili tyč a jednou břevno. Rozhodnutí padlo minutu před koncem, kdy o výhře Hamrů rozhodl Říha. Obešel dva domácí hráče a podél vyběhnuvšího Kotyka poslal míč do sítě.
Branka: 89. Říha. Rozhodčí: Marek. ŽK: 3:4. Diváků: 200. Lučany: Kotyk – Bělohlávek (66. Jelínek), Killián, Vokuš, Beránek – Svoboda, Šich, Maňák, M. Dítě – Hradecký, Mička (28. Hrabánek). V. Hamry: Blahna – V. Prousek – Lorenc, Horna – Říbek (46. Lejsek), Kulhánek, Tomeš, Kobr – L. Prousek, Hnídek, Miček (46. Říha).

15.10.2007 VSTUP DO DISKUSE 1

Zajímavé klasické škodovky, které zrovna hledají nové majitele.
30

Toužíte po klasické škodovce? Na prodej jich je řada. Tyhle jsou nejzajímavější

Tréninky a kvalifikace před závodem v downhillovém skateboardingu, Kozákov Challenge, proběhly 20. července na kopci Kozákov u obce Chuchelna na Semilsku. Finále závodu se koná v sobotu 21. července.