Košťálov – Jenišovice 1:0 (1:0)

Hosté nepodali optimální výkon. Utkání se méně než Jenišovicím povedlo sudímu, který byl nejslabším článkem na hřišti. Zápasu by slušela remíza. Branka 43. Janata. Rozhodčí: Hanousek, ŽK: 3:6. Diváků: 100. Jenišovice: Dvořák – Obršlík, Vaněček, Buček, Patka – Pekař, Marek, Koubek, M. Hanuš – Kalousek, Prkno.

Plavy – Horní Branná 2:4 (1:1)

V úvodu se zdálo, že se bude hrát vyrovnané utkání. Domácí měli první šanci, kterou nedali. V 19. minutě sudí odpískal penaltu za ruku, kterou podle Plavů neviděl. Ve 28. min. Kouřil vyrovnal. Ve druhé půli domácím vázla kombinační hra a v rozmezí deseti minut dali tři branky. Branky: 28. Kouřil, 68. Tomíček (PK) - 19. a 60. Fiedler (1 z PK), 54. Illner, 64. Pavlů. Rozhodčí: Hnilička. ŽK: 1:2. Diváků: 70. Plavy: Lejsek – Škaloud (67. Král), Černý, Jelínek, J. Konopásek (83. Pitro) – Jón, Tomíček, Šimerda, Harik – Kouřil (46. Benda), O. Konopásek.

Tanvald – Ž. Brod B 3:5 (2:3)

Domácí měli po většinu utkání převahu a hosté se úporně bránili. Bohužel opět hrubé chyby zabránily Tanvaldu v zisku prvních bodů. Domácí se hodně zlobili na sudího, který odpískal pro Brod velmi spornou penaltu a naopak druhé straně dva jasné penaltové zákroky zůstaly bez povšimnutí. Branky: Trkal, Řezáč, Lorenc – Linka 3 (1 z PK.), Hadač 2. Rozhodčí: Paldus, ŽK: 3:2, ČK: 81. Gombala (T). Diváků: 100. Tanvald: Tancer – Doležal, Gombala (58. Ducháček), Fisch, Jodas – Doleček, Řezáč, Lorenc, Prusík (88. Cerman) – Svoboda, Trkal (88. Hudec). Ž. Brod B: Koťátko – Varga, Ježek, P. Hadač (34. Šilhán), L. Hadač – Mařík, Paldus, Tunka, Makula – Havlíček, Linka.

Libštát – Držkov 2:3 (1:1)

Hosté začali dobře a již v 72. vteřině vedli. Domácí do poločasu srovnali a po změně stran se ujali vedení. Hosté dokázali vyrovnat a v 80. minutě přežili klinickou smrt, když domácí zahodili pokutový kop. V 82. dal vítězný gól hostů Batěk. „Nehrálo se příliš pohledné utkání, ve kterém bylo jen minimum světlých fotbalových okamžiků,“ řekl po zápase trenér Držkova Petr Černý. Branky: 27. Patz, 63. Kocourek – 2. Linhart, 70. Machačka, 82. Batěk. Rozhodčí: Čurda, ŽK: 1:2. Diváků: 150. Držkov: Šverma – Kořínek, Dvořák, Machula, Somr – Brychta, Hlubuček, Batěk (84. Antosz), Machačka – Škaloud (80. Prousek), Linhart.

Mšeno B – Malá Skála 3:0 (1:0)

Hosté byli po celý zápas aktivnější. Dali i branku, ale neplatila, neboť jí předcházel šlapák Kubína. Domácí dirigovaní Čermákem hráli zodpovědně a i díky brankáři udrželi čisté konto. Branky: 17. Čermák, 64. Chroustovský, 89. Matoušek. Rozhodčí: Čarnogurský, ŽK: 5:2. Diváků: 60. Mšeno: Ryšavý – Vaněk, Škvor, Chroustovský, Čermák st. – Novotný (84. Čermák ml.), Čech, Čeřovský (76. Plaček), Svozil (46. Peroutka) – Koudelka, Matoušek. M. Skála: Krauze – Cafourek, M Havlík, Šída, Pekárek (66. Mrkvička) – L. Havlík, Vepřek, Daníček, Novák – Z. Kotrba (80. Kurfiřt), Kubín.