Domácí hráli trpělivě, vycházeli z pozorné obrany a v úvodu měli drtivý tlak, ale do vyložených šancí se nedostali. Vedoucí branku utkání vsítil ve 27. minutě Čech. Hosté mohli vyrovnat ve 46. minutě, kdy Kopal fauloval v šestnáctce, ale nařízený pokutový kop sám provinilec bravurně zlikvidoval. Poté měli domácí velkou převahu, několikrát orazítkovali tyč a břevno, ale branky začali dávat až v závěru utkání a kanonádu odstartoval Čech, který proměnil pokutový kop. V 83. minutě zvyšoval na 3:0 Kocúr a vzápětí dal čtvrtý gól hostů Gottwald. Výsledek pečetil tři minuty před koncem Bělina.
Branky: 27. a 82. Čech (1x PK), 83. Kocúr, 85. Gottwald, 87. Bělina. Rozhodčí: Bím. ŽK: 5:2. Diváků: 40. Zásada: Kopal – Šíma (46. Kubát), Pavlata, Rožeň, Krejčík – Ráliš (15. Jelínek), Gottwald, Čech, Feri (80. Fráňa) – Kocúr, Bělina.