Zápas týmů z první šestky krajského přeboru přinesl kvalitní fotbal, který ovládl, zásluhou střelecké formy v závěru prvního poločasu, domácí tým. Převahu na svou stranu získaly Hamry už ale v desáté minutě.

To se totiž ujali domácí vedení 0:1 zásluhou Matochy, kterému se podařilo svoji šanci dovést do úspěšného konce. Rozhodující chvíle přišly mezi 36. a 40. minutou. To domácí vstřelili tři branky a poločasový stav 4:0 vlastně už určil vítěze tohoto zápasu.

Druhá část utkání jen vedla k udržení vítězství Hamerských a potvrzení toho, kdo je nejlepším zástupcem Jablonecka v krajském přeboru Libereckého kraje.

Branky: 10. Matocha, 36. Hlubuček, 37. Mihálik, 40. Kováčik. Rozhodčí: Paulus. ŽK: 0:2. Diváků: 150.

Velké Hamry: Štětkář - Matocha, Šilhán, Jiřkovský, Bistiak - Mihálik (71. Říha), Linka, Kováčik, Barcuch (66. Mätzelt) - Dorničák, Hlubuček.