VYBERTE SI REGION

Hamry vybrakovaly Lomnici

Lomnice n. P. - Skvělého úspěchu dosáhli fotbalisté Velkých Hamrů, kteří v sobotu přivezli tři body z Lomnice nad Popelkou, kde porazili druhý tým I. A třídy 3:2 (3:1).

20.4.2009
Fotogalerie
3 fotografie

Lomničtí fotbalisté v 17. kole I.A třídy Libereckého kraje prohráli s Velkými Hamry 2:3 po poločase 1:3. Lomnický kapitán Leoš Bernard vyráží do útoku, v pozadí jeho týmový kolega Martin Láska.Foto: DENÍK/ Daniela Vrkoslavová

Hosté se ujali vedení v 15. minutě parádní brankou Hnídka z pětadvaceti metrů. Druhý gól přidal vzápětí Horna, který po standardní situaci zvýšil na 2:0. O deset minut později zvyšoval již na 3:0 Lejsek, který ranou z velkého vápna překonal domácího gólmana. Domácí v závěru poločasu srovnali a po změně stran Hamrovany zatlačili. Dokázali snížit, ale to bylo z jejich strany vše.

„První poločas jsme hráli výborně, škoda té branky, kterou jsme v závěru půle inkasovali. Po změně stran nás domácí zatlačili, ale my tři body uhlídali,“ sdělil kanonýr Hamrů Josef Hnídek.

Branky: 36. Láska, 76. Asper – 15. Hnídek, 20. Horna, 30. Lejsek. Rozhodčí: Horáček. ŽK: 3:2. Diváků: 60.
Velké Hamry: Blahna – Serbus, V. Prousek, Horna – Říbek, Tomeš, Lejsek, Kobr, Szirty – Hnídek, Sedlmajer (38. Bursa).

Autor: Jiří Endler

20.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Automobil nedal na výjezdu z ulice U Nisy v Jablonci přednost tramvajové soupravě linky 11.

Trichu naboural do tramvaje, ale naštval hodně cestujících

Psovod Jörg Kempe a fenka Hipi při pátrání po pohřešované Míše Patricii Muzikářové.
AKTUALIZUJEME
15

Po ztracené školačce pátrá německá fenka Hipi. Pomoci má dívčina bota

Chystáme se na hodně mezinárodních závodů

Rokytnice n. J. - Musheři Václav Vančura a Veronika Navrátilová v exkluzivním rozhovoru pro Deník

Češi berou neférově nízké platy. Proč nedostávají víc?

Místo hotových výrobků děláme jen polotovary. A za směnu toho zvládneme vyrobit méně než Němci.