Hamry vybrakovaly Lomnici

Lomnice n. P. - Skvělého úspěchu dosáhli fotbalisté Velkých Hamrů, kteří v sobotu přivezli tři body z Lomnice nad Popelkou, kde porazili druhý tým I. A třídy 3:2 (3:1).

20.4.2009
Fotogalerie
3 fotografie

Lomničtí fotbalisté v 17. kole I.A třídy Libereckého kraje prohráli s Velkými Hamry 2:3 po poločase 1:3. Lomnický kapitán Leoš Bernard vyráží do útoku, v pozadí jeho týmový kolega Martin Láska.Foto: DENÍK/ Daniela Vrkoslavová

Hosté se ujali vedení v 15. minutě parádní brankou Hnídka z pětadvaceti metrů. Druhý gól přidal vzápětí Horna, který po standardní situaci zvýšil na 2:0. O deset minut později zvyšoval již na 3:0 Lejsek, který ranou z velkého vápna překonal domácího gólmana. Domácí v závěru poločasu srovnali a po změně stran Hamrovany zatlačili. Dokázali snížit, ale to bylo z jejich strany vše.

„První poločas jsme hráli výborně, škoda té branky, kterou jsme v závěru půle inkasovali. Po změně stran nás domácí zatlačili, ale my tři body uhlídali,“ sdělil kanonýr Hamrů Josef Hnídek.

Branky: 36. Láska, 76. Asper – 15. Hnídek, 20. Horna, 30. Lejsek. Rozhodčí: Horáček. ŽK: 3:2. Diváků: 60.
Velké Hamry: Blahna – Serbus, V. Prousek, Horna – Říbek, Tomeš, Lejsek, Kobr, Szirty – Hnídek, Sedlmajer (38. Bursa).

Autor: Jiří Endler

20.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Stát nás moc nepodporuje, shodují se rodiče

Šestnáct odborných učilišť z celé republiky se účastnilo gastronomické soutěže Srdce na talíři, kterou pořádalo Střední odborné učiliště v Městci Králové.
12

OBRAZEM: Učni z celé republiky soutěžili o srdce

Henychová odstoupila z drsného závodu

Česká musherka Jana Henychová odstoupila z norského závodu psích spřežení na tisíc kilometrů. Počasí při letošním ročníku Finnmarksløpetu jezdcům na saních nepřeje a ohrožuje zdraví psů.

Ohlédnutí za biatlonovou sezónou: Moravec si sáhl na dno, Rybář myslí na OH

Jablonec n. N. - /GALERIE, ROZHOVOR/ Biatlonová exhibice za účasti české biatlonové elity proběhla 22. března ve sportovním areálu Břízky v Jablonci nad Nisou. Deníku se podařilo vyzpovídat několik sportovních hvězd.

Na olympiádu už biatlonisté vyrazí s novým kamionem

Jablonec n. N. - /ROZHOVOR/ Hokejové utkání Bílých proti Červeným skončilo nerozhodně 4: 4. Jen pár hodin před exhibicí na biatlonovém stadionu v jabloneckých Břízkách si to ještě závodníci a realizační tým v plné síle rozdávali na místním zimním stadionu. V dresu Červených se na ledové ploše proháněl také prezident Českého svazu biatlonu Jiří Hamza.

Startuje jarní Fortuna TIP liga. Vyhrajte podepsaný dres české reprezentace

Liberecko - Populární tipovací soutěž čtenářů Deníku s názvem Fortuna TIP liga znovu startuje!