Hamry vybrakovaly Lomnici

Lomnice n. P. - Skvělého úspěchu dosáhli fotbalisté Velkých Hamrů, kteří v sobotu přivezli tři body z Lomnice nad Popelkou, kde porazili druhý tým I. A třídy 3:2 (3:1).

20.4.2009
Fotogalerie
3 fotografie

Lomničtí fotbalisté v 17. kole I.A třídy Libereckého kraje prohráli s Velkými Hamry 2:3 po poločase 1:3. Lomnický kapitán Leoš Bernard vyráží do útoku, v pozadí jeho týmový kolega Martin Láska.Foto: DENÍK/ Daniela Vrkoslavová

Hosté se ujali vedení v 15. minutě parádní brankou Hnídka z pětadvaceti metrů. Druhý gól přidal vzápětí Horna, který po standardní situaci zvýšil na 2:0. O deset minut později zvyšoval již na 3:0 Lejsek, který ranou z velkého vápna překonal domácího gólmana. Domácí v závěru poločasu srovnali a po změně stran Hamrovany zatlačili. Dokázali snížit, ale to bylo z jejich strany vše.

„První poločas jsme hráli výborně, škoda té branky, kterou jsme v závěru půle inkasovali. Po změně stran nás domácí zatlačili, ale my tři body uhlídali,“ sdělil kanonýr Hamrů Josef Hnídek.

Branky: 36. Láska, 76. Asper – 15. Hnídek, 20. Horna, 30. Lejsek. Rozhodčí: Horáček. ŽK: 3:2. Diváků: 60.
Velké Hamry: Blahna – Serbus, V. Prousek, Horna – Říbek, Tomeš, Lejsek, Kobr, Szirty – Hnídek, Sedlmajer (38. Bursa).

Autor: Jiří Endler

20.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

S CUKREM na posyp šetřit nemusíte, ale do krému dávejte jen podle chuti. „Vynikne tak pikantnost ovoce,“ poradila cukrářka Tereza Rálišová. Exkluzivně pro čtenáře prozradila italský recept na Frutti di Bosco.
9

Těší mne, když vidím, jak dort mizí z vitríny

Ceny benzínu. Ilustrační foto.

V Libereckém kraji zdražil od minulého týdne benzin

Motorkáře nečeká závod, ale učení, jak přežít

Sosnová - Kurzy bezpečné jízdy bude opět hostit autodrom v Sosnové.

Bitva proběhne i s polní kuchyní

Liberec – Vojáci v dobových uniformách, na Nerudově náměstí polní lazaret, před radnicí velitelský stan, areál ve Vesci napěchovaný diváky. Sdružení Archa 13 už finišuje přípravy na letošní rekonstrukci Bitvy u Liberce.

Muž se vloudil ke stařence a ukradl jí 55 tisíc

Liberec - Další případ neuvěřitelného hyenismu teď řeší liberecká policie. Dvacetiletý mladík neváhal oloupit o desetitisíce jednadevadesátiletou seniorku.

Jablonec se těší na šlágr. Míří k němu Sparta!

Jablonec n. N., Liberec – Kluby z Podještědí čekají v 18. kole fotbalové ligy velké výzvy. Doma na Střelnici se představí Jablonec, který přivítá pražskou Spartu. Liberečtí se po pondělní bezbrankové premiéře se Zlínem, vydají do Brna.