Hlavice - České Budějovice B 3:1 (1:0)

Do poločasu se domácím moc nedařilo. Hosté byli lepším týmem, ale neměli vyloženou šanci. Naopak Hlavice dokázala využít trestný kop. Ten gólman jen vyrazil a Križan se pohotově zapsal mezi střelce. Přes vedení se nadále domácím nedařilo udržet v útoku míč, a proto měl soupeř více ze hry. Do druhé půle vstoupili Hlavičtí velmi dobře a hned ve 48. minutě navýšili skóre.

Po křídelní akci a centru Križana se prosadil hlavičkou Němec. Otřesení hosté za dvě minuty inkasovali znovu. Križanovu střelu stihl gólman vyrazit jen k Dorotíkovi, který míč okamžitě vrátil před branku, a tam Novotný neměl problém trefit prázdnou branku. Tím se hra uklidnila a prakticky bylo rozhodnuto. Hosté však dokázali zkazit Štěpanovskému čisté konto minutu před koncem, kdy koncentrace již nebyla stoprocentní. „Je to škoda, že jsme čisté konto neudrželi. S takovým soupeřem by to potěšilo,“ podotkl Dyml.

Branky: 18. Križan, 48. Němec, 50. Novotný - 89. Průcha. Rozhodčí: Černý, ŽK: 1:3. Diváků: 100. Hlavice: Štěpanovský - Kalát, Lesák, Svojtka, Križan - Vávra, Dorotík (77. Mizera), Szabo, Novotný, Förster (58. Erick) - Němec.