Hosté měli úvodní šanci zápasu, kdy z dálky s pomocí větru prověřil Kotyka Schauer, ale Kotyk míč směřující pod břevno vyrazil. Domácí měli největší šanci první půle ve 31. minutě, kdy během několika vteřin zakončovali M. Dítě, Bělohlávek a Šich, ale hosté v čele s brankářem na brankové čáře čarovali. Po změně stran měly Lučany více ze hry a jejich tlak vyústil ve vedoucí branku. Ta padla v 76. minutě, poté co Dočekalova dělovka zatřásla břevnem, míč se odrazil k M. Dítěmu a ten přesně mířenou střelou k tyči otevřel skóre zápasu. Dvě minuty poté, po pěkné akci, trefil tyč M. Dítě. Následně měli šanci hosté, ale tu v posledním možném okamžiku zmařil navrátivší se obránce. V 81. minutě domácí pečetili své vítězství, když centr Čecha do šestnáctky usměrnil dvěma hráči blokovaný Dočekal.
Branky: 76. M. Dítě, 81. Dočekal. Rozhodčí: Klimt. ŽK: 2:3. Diváků: 70. Lučany: Kotyk – Hrabánek, Vokuš, Hradecký – Svoboda, Šich, Beránek, Maňák – Bělohlávek (58. Čech), Dočekal (89. Vít), M. Dítě (88. Zich).