Začátek zápasu byl mírně v režii domácího Dynama, ale z vytvořených šancí gól nedali. První šance Jablonce přišla ve 13. minutě, kdy zakončoval po rohu Rudlof, ale jeho pokus kryl gólman Křížek. Okolo 20. minuty měl Jablonec výhodu několika rohových kopů, ale ani jeden pokus se mezi tyče nevešel.

Domácí tak udeřili před odchodem do kabin, kdy se ve 43. minutě prosadil Rein. Po rohovém kopu se k němu dostal odražený míč na hranici šestnáctky a tvrdou střelou doprostřed brány propálil vše, co mu stálo v cestě.

Začátek druhého dějství patřil Jablonci už v 50. minutě mohlo být srovnáno. Simon vypálil zpoza vápna a tečovaný míč mířil dlouhým obloukem pod břevno domácí branky, jenže ke smůle Jablonce předvedl precizní zákrok brankář Křížek.

Simon se tak dočkal o dvě minuty později. Domácí bek Sláma odrazilk míč k Simonovi a tentokrát byl Křížek na jeho pokus krátký a míč zaplul přesně k tyči – 1:1.

Před koncem zápasu mělo Dynamo dvě šance na vstřelení vítězné branky. Nejprve v 85. minutě Timm překonal Králíčka, ale jeho pokus se vykutálel ze hřiště metr od tyče. Pak v 88. minutě zahrávalo Dynamo standardku, ale ani dva centry nenašly své adresáty v jablonecké šestnáctce a zápas tak skončil remízou.

České Budějovice B – Baumit Jablonec B 1:1 (1:0)
Branky: 43. Rein – 52. Simon. ŽK: 57. Kaňák – 47. Just, 84. Šulc. Rozhodčí: Benedikt – V. Němec, Vrzal. Diváků: 80. Jablonec: Králíček – Patka, Uvíra, Just, Šulc, Hovorka (88. Šilhán), Rudolf, Hloušek (72. Havlín), Steiner, Simon, Daníček.