Juniorka se Žižkovem smírně. Zrodila se dvanáctá remíza

Jablonec n. N. /FOTOGALERIE/ - Juniorka Jablonce se ani v dalším utkání nedočkala svého druhého vítězství v letošním ročníku České fotbalové ligy. S rezervou Viktorie Žižkov hráli svěřenci trenéra Hlouška smírně 2:2, čímž Jablonec uhrál svou dvanáctou remízu v aktuálním ročníku.

28.3.2011 1
Fotogalerie
5 fotografií

Juniorka Baumitu doma remizovala s Viktorií Žižkov B 2:2.Foto: DENÍK/Martin Bergman

Domácím hráčům se nepovedl zejména první poločas. Na hřišti pobíhalo několik hráčů prvoligového A týmu, ale ani to ke gólu nevedlo. Když se neujaly šance Hlouška, Steinera a Justa, udeřili hosté. Z ničeho nic vystřelil z velké dálky ve 44. minutě Dočekal a míč k překvapení všech skončil v síti gólmana Fendricha.

Ve druhém poločase mohl zvýšit náskok Folwarczny, ale jeho nebezpečná hlavička mířila jen na Fendricha. Za to v 56. minutě mířil přesně opět Dočekal. Po autovém vhazování se míč nešťastně dostal ke šťastnému střelci a ten nekompromisně zavěsil pod břevno – 0:2.

Při tomto stavu to s hráči Jablonce nevypadalo vůbec dobře a trenér Hloušek sáhl ke střídání. Na hřiště poslal Šulce a ten projevenou důvěru oplatil snižujícím gólem po dvou minutách na hřišti. Jablonec se po této brance dokázal více soustředit na výkon a v 70. minutě bylo vyrovnáno zásluhou Vaňka. A tento hráč mohl zápas také rozhodnout, ale perfektní přihrávku Kocourka nedokázal využít.

Trenér jablonecké juniorky Jiří Hloušek nebyl po zápase spokojen, i když jeho svěřenci dotáhli dvoubrankové manko. „V zápase jsme měli optickou převahu, přesto jsme dneska nepředvedli dobrý výkon. Nejsem spokojen, nehráli jsme dobře jako tým. Jediné pozitivní bylo, že jsme za stavu 0:2 dokázali vyrovnat, ale takto jsme měli přeci pracovat už za nerozhodného stavu,“ zlobil se kouč.

„Prvních dvacet minut jsme hráli strašně nesourodě, kazili jsme i triviální věci. Fotbalový pánbůh nás za to potrestal, oba góly jsme dostali prakticky z ničeho,“ dodal trenér.

Baumit B – Žižkov B
2:2 (0:1)

Branky: 62. Šulc, 70. Vaněk – 44. a 56. Dočekal. Rozhodčí: Henych. Diváků: 100. Jablonec: Fendrich – Uvíra, Patka, Huber, Kocourek – Hovorka, Vaněk, Steiner, Hloušek – Simon (60. Šulc), Just (82. Sokić).

Autor: Martin Bergman

28.3.2011 VSTUP DO DISKUSE 1

STEPHEN JOHNSTONE se narodil v roce 1972 ve Skotsku. V Liberci žije  už od roku 1999. Začínal zde jako učitel angličtiny, v současnosti se živí jako překladatel. Je zasnoubený a má dvě děti.

Vyslovovat písmeno „ř" mě naučil číšník Pepa

Miroslav Kalousek ve sněmovně.
DOTYK.CZ

Největší poslanečtí snaživci? Na špici jsou Kalousek i Okamura

Procvičujte mozek a moc nesledujte televizi, radí paní Vlasta. Oslavila už 100. narozeniny

Česká Lípa - V kruhu rodiny si oslavu stých narozenin užila Vlasta Vogelová z České Lípy. Pochází ze středočeských Štíhlic, ale více než polovinu svého života žije v České Lípě.

V Proseči shořela zahradní chatka

Proseč n. N. - Dnes ve 2:15 hodin vyjížděli profesionální i dobrovolní hasiči k požáru zahradní chatky v Proseči nad Nisou.