Hodkovice A – Smržovka 2:2 (2:2)

Smržovku čekaly po domácím debaklu Hodkovice a výsledek napovídá, že nepovedený zápas s Kokonínem je už zcela zapomenutý. Hodkovicím chyběl v sestavě útočník Žabka, který se léčí z angíny, a na výkonu Hodkovic to bylo znát. Krátce po úvodním rozehrání dostaly Hodkovice studenou sprchu, když se trefil Lukáš Kedroň. Domácí vzápětí sice vyrovnali a ve 39. minutě šli dokonce do vedení zásluhou Spodicha. Smržovský Kedroň však ještě jednou mířil přesně a poločas skončil 2:2. To se nakonec ukázalo i jako konečné skóre, když pár výpadů hodkovické ofenzivy zlikvidoval Picka v bráně.

Branky: 5. Charouz, 39. Spodich - 1. a 41. Kedroň L. Rozhodčí: Albl, bez karet. Diváků: 60. Hodkovice: Kvapil - Řepka, Bouška, Vojtíšek (46. Košek), Škopan - Charouz, Chlum, Spodich, Pešek - Hrubý (51. Kyksa J.), Dzurila (74. Kyksa P.). Smržovka: Picka P. - Jabálek, Novák, Patočka, Patrman - Červenka, Štěpánek (74. Dressler), Kedroň J., Hásek - Bartovský, Kedroň L.

Kokonín A – Železný Brod B 1:2 (1:1)

Na utkání prvního s druhým přišla na „Zlaté písky“ mimořádná návštěva a k vidění byl oboustranně bojovný fotbal a vysoké nasazení od všech, jak si ostatně důležitost zápasu zasloužila. První branku dali domácí, když si Míra Šilhán obhodil ve vápně beka, pokryl si míč a byl zezadu faulován. K penaltě se postavil Venca Tomiška a Kokonín vedl 1:0. Utkání se hrálo oboustranně kvalitní, ale v podstatě mezi vápny. Brod se prosazoval díky výškové převaze hlavně z rohových kopů a dlouhých autů. Při jedné takové akci také padla vyrovnávací branka, bohužel těsně před přestávkou, což byla pro domácí obrovská škoda. Po přestávce byl obraz hry podobný a kokonínská defenziva hrála většinou pod tlakem. Po hodině hry si postavil míč k „trestňáku“ pár metrů za vápnem zkušený střelec Petr Kuhn a technickou střelou kolem zdi uklidil balon přesně k tyči - 1:2. Po brance se hosté více zatáhli do defenzivy a hlavně v poslední čtvrthodině byl aktivnější Kokonín, ale do žádných vážnějších šancí se nedostával. Až v posledních minutách zápasu se, po narážečce za vápnem, dostal ke střele Ondra Berndt, ale jeho pokus gólman bravurně vytáhl na tyč a velice nadějnou dorážku nepropasíroval do branky ani střídající Pavel Štryncl.

Branky: 14. Tomiška (PK) - 43. Hadač P., 62. Kuhn. Rozhodčí: Hušek, ŽK: 3:0. Diváků: 150. Kokonín: Spanilý - Chuchla, Kumstát, Mokráň, Šilhán J. (89. Štryncl Pa.) - Mrklas (74. Štichauer), Berndt, Čermák, Tomiška - Maixner (81. Paldus), Šilhán M. Železný Brod: Kordík - Halama, Hadač L., Kovář, Picek (Podstavek) - Javůrek (46. Tunka), Maryško, Hadač P. Burkoň - Kuhn, Aubrecht (90. Havlíček).

Kořenov – Velké Hamry B 1:0 (0:0)

Rezerva Velkých Hamrů přišla o cenný bod ze hřiště Kořenova až v nastaveném čase. Domácí měli od začátku zápasu optickou převahu a hosté si příliš šancí nevypracovali. Poločas tak skončil bez branek. Ve druhém dějství šel Kořenov důrazně za vítězstvím, ale nedařilo se míč dostat do sítě. Kořenovu nepomohla ani penalta. Rozhodnutí tak přišlo ve druhé minutě nastavení, když se po rohovém kopu prosadil Břicháček.

Branka: 90. + 2 Břicháček. Rozhodčí: Lejsek, bez karet. Diváků: 70. Kořenov: Bradáč - Doležal (65. Biasutto), Věneček, Žilla, Klinger-Břicháček, Malec, Posejpal, Fojtík - Kohút, Kovačík (85. Albrecht). Velké Hamry: Titlbach - Chvojka, Zajíček, Koucký, Kavan R. - Bajzik (86. Baštovanský), Pešat, Fedák, Fučík – Kavan D., Hnídek.

Pěnčín B – Držkov B 1:1 (0:1)

Oba celky nastoupily do utkání s několika posilami z áčka a hrál se pohledný útočný fotbal. Vedení se ujali hosté ve 23. minutě zásluhou Vaníčka. Po změně stran se ukázala bojovnost Pěnčína a přišlo kýžené vyrovnání čtvrt hodiny před koncem zápasu. To se prosadil Pavelka. Zápas tak skončil zaslouženou remízou 1:1.

Branky: 75. Pavelka - 23. Vaníček Rozhodčí: Fridrich, bez karet. Diváků: 50. Pěnčín: Tomeš - Dočkal, Vích, Jiskra (82. Bukvic), Matějček J. - Kubišta, Bugár, Šikola, Konopásek (58. Růžička) - Pavelka, Matějček P. Držkov: Mrkvička - Stummer, Škarvada (46. Zajíc), Machula, Nikodým-Linhart, Prousek Pa., Vaníček (46. Fišer), Somr - Černý (67. Prousek Pe.), Hruška.

Camel–Janov 2:2 (1:2)

Utkání začalo poněkud netradičně, když čestný výkop provedl trenér české jednadvacítky Jakub Dovalil a nejlepší střelec mladého nároďáku Tomáš Pekhart. Vedení se ujali domácí po penaltě ve 13. minutě Houžvičky. Ve 20. minutě ale bylo srovnáno na 1:1, když se trefil Majer. Po půlhodině hry už Janov vedl 2:1, když se přesně trefil Suchánek. Camel ve druhém poločase zlepšil hru, ale vyrovnávací branky se nemohl dočkat. Ta přišla až v samotném závěru, kdy se v 90. minutě prosadil Janků.

Branky: 13. Houžvička (PK), 90. Janků - 20. Majer, 30. Suchánek. Rozhodčí: Kořínek, ŽK: 4:3. ČK: 84. Véle J. - 88. Majer. Diváků: 40. Camel: Pelc - Trojan, Houžvička, Lipský, Flek - Špára (30. Poláček), Janků, Mach, Obšil – Véle J., Staněk (75. Hotový). Janov: Ducháček - Dejmek, M. Martínek, Čermák, Huk - Zima, Nitsche, Kovalda, Martínek R. - Majer, Suchánek.

Tanvald – Rychnov 5:1 (2:0)

Tanvaldští začali náporem a uzavřeli hosty na jejich polovině. Hned v šesté minutě utekl Deák a předložil tutovku Poláčkovi, který se nemýlil. Ve 29. minutě přidal stejný hráč druhou branku Tanvaldu, tečovaná střela zapadla k zadní tyči branky. Celý první poločas se hrál pod taktovkou Tanvaldu, Rychnov svojí jedinou šanci neproměnil. Obraz hry se nezměnil ani v druhém poločase, domácí hýřili aktivitou. V 61. minutě se probíjel vápnem aktivní Poláček, ale byl faulován, následnou penaltu bezpečně proměnil Gombala. Hosté ještě dokázali snížit Kalinou, Tanvaldští však pečetili výhru ještě dalšími dvěma góly Deáka a Poláčka, který tak nastřílel v zápase hattrick.

Branky: 6., 29. a 80. Poláček, 61. Gombala, 73. Deák - 63. Kalina. Rozhodčí: Mohr, bez karet. Diváků: 50. Tanvald: Pohořalý - Ducháček, Gombala, Řezáč, Jodas - Borski, Prusík, Kristek, Poláček - Deák, Svoboda (83. Sklenička). Rychnov: Chvojka - Doubek, Kubát, Patka, Mahdal - Hlubuček, Bavlovič, Kalina, Eder (46. Janecký) - Raška, David (63. Cakl).

Lučany B – Josefův Důl 2:6 (2:2)

Beznadějně poslední rezerva Lučan se přece jen asi bude chtít rozloučit se soutěží se ctí a proti Rychnovu hrála dobrý fotbal. Během první půlky byla hra vyrovnaná a tomu nasvědčuje i výsledek. Po změně stran však Josefův Důl přidal na obrátkách a vytvořil si převahu, za což jim byly odměnou čtyři branky a vysoké vítězství 6:2.

Branky: 12. Řezníček, 38. Patočka - 24. a 65. Mucha, 54. Jurák, 69. Procházka, 77. Moudrý, 86. Bělohradský. Rozhodčí: Vasko, ŽK: 4:3. ČK: 68. Brož (L). Diváků: 50. Lučany: Tauš - Papageorgiu, Lejsek, Andrš, Bělík - Patočka, Zogas, Dítě, Mazánek - Řezníček, Brož. Josefův Důl: Nemét - Augsten, Volek, Bártl, Mucha - Čvirk, Bělohradský, Jurák, Efenberk - Procházka, Řeháček.