Kotrba s přehledem proměnil penaltu, Strnad završil hattrick

Radčice - Malá Skála 3:2 (2:1)

4.6.2015

Kopeme za fotbalFoto: Deník

Již začátek utkání napověděl, že bude otevřené a pro diváky zajímavé. Domácí hned ve 2. minutě neproměnili vyloženou šanci. Z protiútoku museli čelit hned dvěma šancím hostujícího týmu. A ve 4. minutě po individuální rychlé akci se podařilo Radčicím vstřelit první branku přesnou střelou Strnada. Dál pak týmy předváděly kombinační hru se spoustou zajímavých akcí.

Další branky ale přišly až v závěru první půle. Po rohovém kopu krásnou hlavičkou podruhé překonal hostujícího brankáře Strnad. Maloskalským se ale podařilo hned z protiútoku snížit. Domácí hráč fauloval v pokutovém území a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Kotrba. Ve druhém poločase měli více ze hry hosté. Domácí především hrozili z rychlých protiútoků. V 59. se jim podařilo navýšit vedení, kdy se domácímu útočníkovi Strnadovi podařilo završit hattrick. Od té doby se hráči Radčic především soustředili na obranu a bohužel své další šance neproměnili. Malá Skála jejich obranu překonala až v 86. minutě, a to brankou Nováka. Radčice jsou po utkání OP II. třídy na desátém místě tabulky a Malá Skála se usadila na šesté příčce.

Branky: 4., 45., 59. Strnad - 45. Kotrba, 86. Novák. ŽK: 5 : 3. Rozhodčí: Makula. Diváků: 40.

Za Radčice: Řehák - T. Havlíček 45. Jirák), Koňák ( 45. Daníček), Miler, Maleček, Petr ( 70. Sůva), Novák (57. Šrejma), Řehák F.,Hádek, Strnad, Jiránek (45. Svoboda).

Za Malou Skálu: Krause - Cafourek, Kotrba J. (9. Šída), Nikodým, Šťastný, Novák, Kotrba Z., Volek, Jarolímek (56. Polcer), Šilhán J, Šilhán K.