Za zmínku stojí i tristní docházka některých hráčů rezerv Pěnčína a Lučan, kteří nechali své spoluhráče „ve štychu“ a ti pak museli nastoupit v neúplném počtu. Podle toho také jejich zápasy dopadly. Pěnčín podlehl Janovu 0:3, Lučany v Hamrech inkasovaly osmkrát.

Poslední místo stále patří Rádlu, které v dosavadních kolech nezískalo ani bod a má skóre šest ku jedenadvaceti.

Hodkovice – Kokonín 4:1 (2:0).
Fotbal pěkné úrovně produkovaly oba týmy. Lepší domácí si rozhodující základ pro výhru vytvořili již dvougólovým náskokem v prvním poločase. V utkání mnoha šancí kvalitní výkony předvedli i brankáři na obou stranách.

Branky: 55. a 85. Chlum, 11. Bouška, 18. Havel – 67. Winkler. Rozhodčí. Schröter. Bez karet. Diváků: 65. Hodkovice: Kvapil – Řepka, Bouška, Vojtíšek, Cihlář – Chlum, Charouz, Matějka, Hradecký (63. Bolard) – Havel (86. Kyksa), Škeřík (78. Košek). Kokonín: Lhota – Firman, Mokráň, Štryncl (82. Fišer), Chuchla – Kumstát, Berndt, Paldus, Winkler – Šilhán (74. Beníšek), Maixner (68. Líbal).

Janov – Pěnčín B 3:0 (2:0).
Hosté nastoupili o deseti hráčích, i když jedenáctého očekávali, ale ten se nedostavil. Domácí měli neustálou územní převahu, hosté hrozili z brejků, leč bezúspěšně. Zajímavostí je, že všechny tři branky dosáhli janovští střelci hlavou.

Branky: 32. Majer, 34. Nitsche, 54. Kovalda. Rozhodčí: Fridrich. ŽK: 1:2. Hráno bez karet. Diváků: 60. Janov: Puchrik – Kratochvíla, Rájek (65. Hrabánek), Kittel (75. Zima), Martínek – Svoboda, Nitsche (46. Pilz), Majer, Habart – Ducháček, Kovalda. Pěnčín: Matějček – Dvořák, Jiskra, Mastník, Zajíc – Růžičku, Kartouz, Beránek – Bukvic, Fahmi.

Kořenov – Rádlo 3:0 (1:0).
Hosté hrající i svá domácí utkání v azylu v jabloneckých Břízkách ani tentokrát nebodovali a jsou i nadále posledním týmem tabulky. Hrál se pouze průměrný fotbal, ve kterém domácí, zásluhou rychlého gólu, měli navrch. Pojistka se jim podařila dvěma slepenými góly čtvrthodinku před koncem a hosty poslali s prázdnou domů.

Branky: 8. a 75. Kobr, 73. Kohút. Rozhodčí: Vasko. Bez karet. Diváků: 70. Kořenov: Fichner – Ježek, Věneček, Lacina, Bobiak (82. Cvrček) – Břicháček (81. Posejpal), Malec, Doležal, Kohút – Kobr (82. černý), Kovačík. Rádlo: Saček – Oudrnický, Leitgeb, Lána, Ferenc (71. Bráza) – Obyt, Lednický (82. Novák), Hruška, Nejad – Pešek, Šarboch.

Smržovka – Harrachov 0:4 (0:2).
Hosté z Harrachova byli favoritem a svoji úlohu potvrdili. Hrají rychlý fotbal, podložený dobrým fyzickým nasazením, které v této soutěži rozhoduje. Slepenými dvěma góly si zajistili dvoubrankové vedení ještě do půle a ve druhé ho v závěru zdvojnásobili. Současné postavení Harrachova v tabulce je tak stále jistým překvapením.

Branky: 81. a 87. Kyncl, 26. Chlup, 27. Veselý. Rozhodčí: Albl. Diváků: 125. Smržovka: Špírek – Rydval, Patočka, Štěpař, Bartkovský – Červenka, J. Kedroň, Picka, Štěpánek – Hrabánek, L. Kedroň. Harrachov: Hefert – Bergmann, Horáček, Žídek, Grossberger – Šír, Kyncl, Fojtík, Veselý – Chlup, David.

Tanvald – Rychnov 1:3 (1:2).
Domácí byli oslabeni o šest hráčů základní sestavy a na hře improvizované sestavy to bylo znát. V jedenácté minutě byl stav utkání 0:2. Tanvaldští to nezabalili, postupně převzali iniciativu, ale šanci proměnili jen jedinou. Po přestávce se snažili Tanvaldští o vyrovnání, ale skórovali hosté a završili tak zodpovědný výkon celého kolektivu.

Branky: 20. Svoboda – 8. Pfeifer, 11. Kalina, 88. Bavlovič. Rozhodčí: Linhart. ŽK: 1:0. Diváků: 100. Tanvald: Tancer – Borski, Jodas (70. Mlínek), Cerman, Vaníček – Schmied, Kristek, Svoboda, Kašpar (59. Deák) – Prusík, Novák. Rychnov: Vrběcký – David, Patka, Fabián, Mahdal – Kalina, Kubát, Knotek, Pfeifer – Křížek, Bavlovič.

Železný Brod B – Josefův Důl 4:2 (0:1).
Brodské rezervě se nevyvedl první poločas, přes řadu šancí šli do vedení hosté, a to jim vydrželo do přestávky. Domácí prostřídali, poslali posily z áčka, ale šok jim v prvních vteřinách druhé části připravil Čvirk druhým gólem. Jako správný kapitán zavelel k obratu Vele a bombou do šibenice snížil na 1:2. Domácí tým, který na zápas posílil o hráče A týmu Maryška s P. Hadačem, pak díky těmto hráčům otočil výsledek zápasu.

Branky: 69. a 73. Maryško, 63. Vele, 82. P. Hadač – 15. a 46. Čvirk. Rozhodčí: Lejsek. ŽK: 2:2. Diváků: 145. Železný Brod B: Kordík – Mařík, Vele, Burkoň, Ulrich – Halama (46. Maryško), Havlíček, Kameník, L. Hadač (46. P. Hadač) – Šefr (70. Linka), Javůrek. Josefův Důl: Német - Řeháček, Volek, Bártl, Kremláček (28. Rapčan) - Čvirk, Bělohradský, Jurák, Auqsten, - Oberhofner, Mucha.

Velké Hamry B – Lučany B 8:1 (5:0).
Kromě rezervy Pěnčína se nesešlo ani béčko Lučan, jenž se dostavilo k utkání pouze s devíti hráči, a tak si koledovalo o debakl. Předpoklady se potvrdily, domácí jednoznačně soupeře přehrávali a s chutí si zastříleli.

Branky: 4.,51. a 60. L. Pešat, 17. a 39. Sedlmajer, 26. Prousek ml., 36. Průcha ml., 78. Kuželka – 67. Lejsek. Rozhodčí: Fridrich. Diváků: 80. Velké Hamry B: Průcha st. – Szirti, Pekelský, Zajíček – Prousek ml., J. Pešat, Průcha ml. (46. Novák), Kuželka – L. Pešat, Sedlmajer (46. Malý). Lučany B: Brož – Svárovský, Němeček, Killian, Horký – Lejsek, J. Dítě, Andrš – M. Dítě.