Jenišovice B – Jistebsko 3:1 (1:1)
V prvním poločase bylo utkání vyrovnané i na pokutové kopy, které oba soupeři proměnili. V další části domácí přidali další dvě branky, i když ještě jednu z penalty a zajistili si zaslouženě tři body. Branky: 36. (PK) a 55. Houžvička, 68. (PK) Mikula – 17. (PK) Dítě. Rozhodčí: Novák. Diváků: 30. Jenišovice B: Bočok – Mikula, Vodháněl, Rosenbaun, Schmidt – Hrabák, F. Hanuš, Houžvička (75. Vyhnálek), Kalousek – Vích, Vlasák. Jistebsko: Krejčík – Šilhán, Čmuchálek, Dítě (60. Vosáhlo), Pešta – Preissler, Sedlák, Hnídek, Hynek – Bittner, Hujer.

Josefův Důl – Plavy B 1:1 (0:1)
Zasloužená remíza ve vyrovnaném zápase plném šancí, které si soupeři rovnoměrně rozložili. Do vedení se gólem do šatny dostali hosté střelou Soukupa. Družstva ze středu tabulky tak byla spokojena, obě s jedním bodem. Branky: 61. Bělohradský – 45. Soukup. Rozhodčí: Hušek. Diváků: 70. Josefův Důl: Artl – Miksa, Bláha (11. Német), Pracný, Augsten – Čvirk, Rabčan, Briestenský, Efenberk – Oberhofner, Bělohradský. Plavy B: Škaloud – Škoda, Fojtík, Ďurek, Pracný, Jelínek – Vondra, Matoušek, Král, Soukup – Šafka, Jandura.

Albrechtice – Radčice 0:3 nedohráno

Domácí do utkání nastoupili již o deseti hráčích a po pokutovém kopu hostujícího Koláře po dvaceti minutách prohrávali. V závěru poločasu již hráli oslabeni o zraněné hráče, obdrželi další dvě branky a po dalších zraněních neměli dostatečný počet hráčů pro pokračování zápasu. Branky: 41. a 43. Šrejma, 20. Kolář (PK). Rozhodčí: Neumann. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Albrechtice: Babka – Lurský, Berounský, J. Sedlák, Bukvic – Koldovský, Kulhánek, Hausa, M. Sedlák – Hejduk. Radčice: Javůrek – Hádek, Bujárek, Kozlovský, Zikmund – Iwanjuk, Kolář, Šrejma, Scholz – Koňák, Wágner.

Rádlo B – Malá Skála B 4:0 (1:0)
Po debaklu v minulém kole se Rádelští posílili několika hráči z áčka a tento tah se vyplatil, a to zejména zařazením Miškovského, který po sobotních čtyřech brankách béčku Hodkovic vsítil v druhém poločase hattrick. Domácí diváci byli spokojeni s hrou svých hráčů, a tak nespokojený byl jen kouč hostí Franta Pačes, když prohlásil. „Nemůžeme vyhrát, když nedodržíme, co si před zápasem řekneme“. Branky: 53., 68. a 72. Miškovský, 1. Kulhánek. Rozhodčí: Brož. Diváků: 70. Rádlo B: Adam – Ivan, Brázda, Miškovský, Lednický – Lána (49. Hnízdil), Hruška (52. Vepřovský), Rákay (55. Novák), Kulhánek – Pešek, Škeřík. Malá Skála B: Kovařík – Houfek, Šťastný, Bursa, Dohelský – Rulec, Volek, Ušela, Kroupa – Fendrych, Hájek.

Roma – Kokonín B 0:6 (0:2)
Fotbalisté Romy trpí neproměňováním šancí a naopak vyrábějí chyby, které soupeř trestá, tak jako v tomto zápase. I když obdrželi brzy góly, první poločas drželi poměrně vyrovnaný průběh, ale druhou část hry již ovládli hosté, kteří si zajistili výrazné vítězství. Branky: 10. Bernát, 14. J. Toriška, 55. Winkler, 67. Gut, 69. Winkler a 74. B. Toriška. Rozhodčí: Brožek. Diváků: 30. Roma: Mika – Kuča, Kaleja, P. Bílý, Gábor – Čárný, Dunka, Potměšil, Baranyai – T. Bílý, Sýkora. Kokonín B: Lhota ml. – Urbánek (49. Mádle), Holler, Berndt, Gut – Beneš (Lhota st.), A. Paldus (64. Jahoda), J. Toriška, Winkler – B. Toriška, Růžička.

Držkov B – Lučany B 3:6 (2:0)
Držkov se dostal do vedení a v první půlce hrál vcelku vyrovnaný zápas, i když hosté své šance nedali. Avšak ve druhé půli již na hřišti dominovaly Lučany, které během pěti minut otočily vývoj utkání a zaslouženě si upevnily vedení v tabulce. Branky: 2. a 85.Prousek, 71. Dvořák - 64. a 89. Hrabánek, 66. Šindelář, 68. Andrš, 76. J. Dítě, 88. Killian. Rozhodčí: Albl. Diváků: 50. Držkov B: Bouda - Prousek T., Dvořák, Bělík, Postula (23. Machula J.) - Prousek P. (61. Jindřišek), Vrbata, Machula V., Fišer (51. Linhart) - Černý, Pala. Lučany B: Brož - Hanus, Svárovský (72. Vít), Němeček, Šindelář – Maňák, Killian, Mička (78. Mazánek), J. Dítě - Maruška (53. Hrabánek), Andrš.