Plavy – H. Branná1:3 (1:2)
Domácí nezačali dobře a hned v první minutě lovil Benda míč ze sítě a to se projevilo na samotném vývoji celého zápasu.

Toho využívali hosté, když z nebezpečných šancí ohrožovali domácí svatyni.Benda se musel hodně otáčet a svůj tým dokázal podržet. Ovšem ve 35. minutě kapituloval a na 0:2 dal Nýdrle.

Domácí však nesložili zbraně a Čermák snížil na 1:2. To ale ještě nebylo vše v prvním poločase. Ve 44. minutě byl z domácí lavičky rozhodčím vykázán trenér Koucký na mez.

Druhá půle už byla ve znamení převahy hostů, kteří lépe kombinovali, ale domácí měli také šance, jenže je trestuhodně zahodili. Osudná zřejmě byla 61. minuta, kdy se nechal nesmyslně vyloučit Votoček a oslabil tak mužstvo, které sahalo po vyrovnání. Toho využili hosté a v 86. minutě svým druhým gólem pečetil výsledek Nýdrle.

Branky: 42. Čermák - 25. a 86. Nýdrle, 1. Gaudel. Rozhodčí: Nešněra, ŽK: 3:0, ČK: 61. Votoček (Plavy). Diváků: 80. Plavy: Benda - Škoda, Černý J. (75. Lejsek M.), Votoček, Korotvička - Jón, Tomíček (65. Jandura), Šimerda, Jelínek - Lejsek L., Čermák (70. Balatka).

Mšeno B - Víchová2:5 (0:4)

Víchová začala utkání velmi sebevědomě a už ve 4. minutě šla do vedení brankou Kuříka, který se prosadil znovu ve 27. minutě.

Do poločasu se hostům podařilo ještě zvýšit náskok brankami Hartiga ve 41. a Skály ve 43. minutě a bylo tak prakticky rozhodnuto. Celý poločas hráli domácí pod tlakem a hosté předváděli líbivou kombinační hru.

Po přestávce Víchovští trochu slevili, čehož domácí využili a v 60. minutě snížili na 1:4. Ihned z protiútoku se však trefil Tuže, čímž sebral Mšenu myšlenky na zvrat ve vývoji utkání.

Zbytek zápasu se dohrával ve středu hřiště a hosté si v pohodě došli pro tři body. Za zmínku stojí dvě trefy v dresu Mšena Novotného, který je jako šestnáctiletý ještě ve věku dorostence.

Radost z vítězství hostů ale netrvala dlouho. Po příchodu do kabiny hráči zjistili, že jim během zápasu byly ukradeny peníze, mobily a doklady. A tak místo oslav přišla na řadu Policie ČR, blokování všeho zneužitelného a sepisování protokolů.

Branky: 60. a 75. Novotný - 4. a 27. Kuřík, 41. Hartig, 43. Skála, 62. Tuže. Rozhodčí: Paulus, bez karet. Diváků: 50. Mšeno: Farský - Hujer (55. Novotný), Knappe (46. Pavelka), Duštíra, Zámečník - Kobylka, Matoušek, Petrtýl, Ryšavý - Uko, Koudelka.

Držkov - Maršovice1:5 (1:3)

Maršovice potvrdily roli favorita jak na hřišti, tak na výsledku zápasu. Domácí, kterým se zatím příliš nedaří, se utkání zúčastnili spíše v roli přihlížejících.

Navíc od 10. minuty hráli v deseti, kdy byl vyloučený Machačka. V utkání se blýskl zejména Sitarčík, který zaznamenal hattrick, a zkušený Josef Just. Ten z celkových pěti gólů připravil svými přesnými přihrávkami hned čtyři.

Držkov čeká velmi důležité utkání v Jenišovicích. Tento klíčový duel můželeccos napovědět, jestli se Držkov dokáže odpoutat od sestupových pozic.

Branky: 37. Dvořák (PK) - 8., 40. a 79. Sitarčík, 12. Kohoutek, 77. Habr. Rozhodčí: Marek, ŽK: 2:2. ČK: 10. Machačka (Držkov). Diváků: 20. Držkov: Dvořák E. - Hlubuček, Dvořák J., Machula, Hruška, Vaníček (80. Škaloud), Linhart, Pala, Machačka, Vaněk. Maršovice: Sedláček - Stolín, Skuhravý, Vogt, Habr, Čech (46. Hlubuček), Kohoutek, Toman, Sitarčík, Macour, Just.

Lučany - Jenišovice0:1 (0:1)

Domácí nastoupili do zápasu s jasným cílem - soupeře přestřílet. Tomu bylo podřízeno také rozestavení domácích borců na hřišti, kteří nastoupili hned se třemi útočníky.

Lučanům chyběl zraněný Brož a i když měli domácí více míč na svých kopačkách a dostávali se do šancí, jejich snaha končila na hranici vápna. Zákonitě tak udeřilo na druhé straně. Na dlouhý pas za obranu si naběhl Prkno a dělovkou pod víko překonal Sobotíka. Z následné rozehrávky mohl ihned srovnat Bělohlávek, ale jeho kličku zneškodnil bravurně gólman Jenišovic.

Ve druhém dějství stále Lučany tlačily na pilu a prakticky nepustily soupeře od jejich branky, tím hostům docházely síly, ale domácím však chyběla finální přihrávka, která by přiblížila alespoň vyrovnání.

Vyrovnání měl na noze také Vít, ale jeho pěkná střela jen olízla tyč. Lučany se pak branky také dočkaly, ale zakončující Bělohlávek byl v ofsajdu. Když se neujaly ani další šance do konce zápasu, uhájily tak Jenišovice jednobrankový náskok. Nutno říct, že při nich stálo také hodně štěstí.

Branka: 34. Prkno. Rozhodčí: Appeltauer, ŽK: 1:1. Diváků: 70. Lučany: Sobotík - Vít, Vokuš, Beránek (46. Raim), Čermák - Patočka, Svoboda, Maňák - Jelínek, Bělohlávek, Dítě M. Jenišovice: Pašta - Plechatý, Obršlík, Laušman, Vaněček - Pekař, Bernard, Kalousek Z., Prkno - Hradecký, Soudský.

Harrachov - Zásada2:1 (1:0)

Nedělní zápas sledovala v Harrachově šedesátka příznivců, která se mohla radovat poprvé ve 25. minutě, kdy se trefil Bergmann.

Ve 30. minutě prvního poločasu navíc hosté přišli o vyloučeného Srbka, když po faulu neudržel nervy a rozhodčí ho poslal předčasně do sprch.

I přes oslabení se ale Zásada herně zvedla a podařilo se jí ve druhé půli vyrovnat zásluhou Michala Kopala.

Harrachov se pak nemohl dostat zpět do vedení a branku vsítil až v 56. minutě opět Bergmann. Celkově bylo utkání vyrovnané a při Harrachovu stálo také trochu štěstí. Dalo by se říct, že by zápasu více slušela remíza.

Branky: 16. a 56. Bergmann - 52. Kopal Mich. Rozhodčí: Kulhavý, ŽK: 1:1, 30. ČK Srbek. Diváků: 60. Zásada: Růžička - Kirschner, Fišer, Šourek, Blažek - Žváček, Kalous, Srbek, Janka - Kopal, Čurda.

N. Ves - Malá Skála5:5 (4:0)

Maloskalští odjeli na hřiště posledního týmu v roli jasného favorita, nicméně průběh zápasu tomu příliš nenasvědčoval.

Za vše hovoří poločasové vedení Nové Vsi 4:0, když jedna z branek padla z penalty. Hosté přitom mohli za stavu 2:0 snížit na rozdíl jedné branky, ale Serbus pokutový kop neproměnil.

Ve druhém poločase to bylo rázem 4:2 a Skála se opět dostala do hry o lepší výsledek. Jenže v 85. minutě, kdy už byl stav 4:4, dostali domácí výhodu druhé penalty v utkání a exekutor se nemýlil. Zisk alespoň jednoho bodu zařídil o dvě minuty později Pekárek, když srovnal na konečných 5:5.

Branky: Tomášek 2, Hadač, Duška, Huráň - Pekárek 2, Šilhán J., Daníček 2. ŽK: 2:2, ČK: 87. Serbus (M. Skála). Diváků: 60. M. Skála: Krause - Šilhán K., Serbus, Cafourek, Kobrle - Kotrba Z., Daníček, Brožek, Pekárek - Novák, Šilhán J.