Mimoň byla nad síly fotbalistů Lučan

Lučany n. N. /VIDEA/ - První utkání v novém ročníku fotbalové I. A třídy nezvládli hráči FK Lučany, kteří na svém pažitu podlehli Jiskře Mimoň 0:2, po poločase 0:2.

17.8.2009

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Petr Šimr

Hosté byli od prvních minut aktivnější a měli několik šancí. Trefili tyč a Lučany podržel nový brankář Martin Valenta. Ten přeci jen kapituloval v minutě, když zaváhání obrany potrestal Slavík. I druhý gól přišel po chybě obrany a nedůrazně atakovaný Špaček zvýšil již na 2:0.

Domácí poté přidali a největší šanci první půle měl Čech, ale míč zastavilo břevno. Po změně stran měli domácí převahu, hosté spíše bránili, ale do šancí Lučany nepustili. Jedinou vážnější šanci tak měli domácí v závěru, kdy po nepřímém kopu v šestnáctce pálil Hradecký. V závěru mohla dát Mimoň třetí gól, ale míč skončil na břevně.

Branky: 10. Slavík, 17. Špaček. Rozhodčí: Hanousek. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (68. Špaček). Diváků: 130. Lučany: Valenta – Jelínek (16. Cicvárek), Vokuš, Beránek, Hradecký – Černý (74. Hanus), L. Brož, Maňák, Svoboda – Čech (70. Majstorovič), M. Dítě.

Autor: Jiří Endler

17.8.2009 VSTUP DO DISKUSE

Tradiční Dýňobraní v Domě Vína v Jablonci.

Nezapomeňte na Dýňobraní. Koná se již po dvanácté

Lídři politických stran.

Lídři kandidátek jedou za voliči Deník Busem

Zdravotnictví čeká velký třesk. Síť nemocnic prořídne

Nic podobného se prozatím žádnému z českých ministrů nepodařilo, přestože si to všichni přáli: koncentrovat lékařskou péči do velkých nemocnic. Zrušit část malých špitálů nebo je změnit na léčebny dlouhodobě nemocných je totiž politická sebevražda.

FOTO, VIDEO: Vojáci děkovali dárcům krve

Jablonec n. N. - Plukovník liberecké protichemické obrany Karel Navrátil a vojenský kaplan Petr Šabaka byli ve středu čestnými ambasadory při předávání zlatých, stříbrných a bronzových medailí Dr. Janského bezpříspěvkovým dárcům krve z Jablonecka, které organizuje Český červený kříž Jablonec

Při volbě prezidenta mohou rozhodovat i o hazardu

Jablonec n. N. – 4666 obyvatel Jablonce n. N. podepsalo petici za pořádání referenda o hazardu ve městě.

Liberec spustil smršť gólů v prodloužení, Jablonec doma otočil

Jablonec n. N., Liberec – Shodně splnili povinnost a postupují v tuzemském poháru dál. Jednoduché to ale nebylo.