FK Spartak MAS Sezimovo Ústí - FK BAUMIT Jablonec 3:2 (0:0).
Svěřenci trenéra Tomáše Noska sehráli na hřišti posledního týmu soutěže v Sezimově Ústí nešťastný zápas, ve kterém prohráli 2:3 po bezbrankovém poločase. Jablonec chtěl navázat na dobrý výkon z předchozího zápasu s Duklou, ale nepovedlo se mu to. Naopak se v prvním poločase přizpůsobil destruktivní hře domácích, a tak první půle nebyla fotbalově vůbec dobrá.

„Ve druhém poločase ve 48. minutě domácí trestný kop, jablonecká zeď se při střele pohnula a míč z kopačky Račeka zdí proletěl a skončil v síti,“ popsal první inkasovanou branku vedoucí týmu FK BAUMIT dorost Pavel Bursa. Jablonec skóre během dvou minut otočil. Nejprve v 57. minutě Mádle uvolnil Simona a ten střelou po zemi vyrovnal. V 59. minutě si hráči role vyměnili, Simonův centr z pravé strany ve druhý gól proměnil Mádle. Jablonec pak mohl náskok zvýšit a hru uklidnit, ale Mádle, Simon ani Rudolf branku nedali.

V 74. minutě domácí srovnali Tomanem. V 77. minutě všechny body pro domácí zajistil opět Toman, když využil zaváhání jabloneckých zadáků. „Jablonec se ve zbývajícím čase snažil o vyrovnání, ale domácí úporným bráněním výhru uhájili. Zajímavostí zápasu je, že Jablonec za celý zápas nezahrával žádný trestný kop na polovině soupeře, ač několik střetů a soubojů po tom volalo,“ narážel Bursa na tendenční verdikt sudího Němce.

Branky Jbc: 57. Simon, 59. Mádle. FK BAUMIT Jablonec: Fendrich – Procházka, Rudolf, Kouřil, Klimenta – Mölzer (55. Mádle) – Simon, Šilhán, Pastor (46. Paldus), Hloušek – Daníček.

FK Spartak Sezimovo Ústí - FK BAUMIT Jablonec Cd 0:7 (0:4). Jasná záležitost Jablonečanů, střelecky se zaskvěl Pavlata, který dal čtyři branky.

Branky: 4x Pavlata, 2x Vodička, Hájek, Doubic, Štemberk. FK BAUMIT: Mohr - Smoleňák, Vaněček, Myslivec, Kozel - Doubic (51. Kubista), Barcuch (41. Kroupa), Hošek (41. Hájek), Vodička - Pavlata, Štemberk.