Hodkovice – J. Důl 5:3 (3:2).
Lídr tabulky se brzy ujal dvoubrankového vedení, pak se zranil domácí kapitán Bouška a hosté po půlhodině srovnali, ale do šatny dostali ještě jeden gól. Po přestávce Josefodolští ještě srovnali na 3:3, ale pak ve vápně faulovali a střelec Havel proměnil penaltu a v závěru zkompletoval hattrick.

Branky: 17., 59 (PK). A 83. Havel, 4. Cihlář, 45. Košek – 22. Čvirk, 27. Mucha, 54. Pracný. Rozhodčí: Linhart. ŽK: 1:0. Diváků: 75. Hodkovice: Kvapil – Řepka, Bouška (24. Hradecký), Vojtíšek, Cihlář – Chlum, Charouz, Matějka (83. Kyksa), Košek, (77. Bolard) – Havel, Hrubý. J. Důl: Német – Kremláček, Bártl, Řeháček, Koštejn (46. Pracný) – Čvirk, Bělohradský, Augsten – Oberhofner, Mucha.

Velké Hamry B – Pěnčín B 1:1 (1:1).
V první šanci se ocitl domácí Miček, ale přestřelil a druhé straně po vyšachování domácí obrany úspěšně zakončil pěnčínský Fahmi. Hosté ještě nastřelili tyč domácí branky, přesto se Hamrovským podařilo do půlky vyrovnat. Ve druhém poločase si šance vytvářely oba týmy, leč bez výsledku, a tak skončil zápas zaslouženou remízou.

Branky: 40. Pelc – 10. Fahmi. Rozhodčí: Vasko. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Velké Hamry B: Blahna – Kavan (52. Průcha), Szirty, Zajíček, Titlbach – Urbanec, J. Pešat, Prousek st., Kuželka – Miček (55. Prousek ml.), Pelc (46. L. Pešat). Pěnčín B: Růžička – Dvořák, Jiskra, Mastník, P. Bukvic – Beránek (46. M. Bukvic), Karouz, Bém, Zajíc – Chlomek, Fahmi.

Kořenov - Lučany B 7:2 (3:2).
První poločas se hrál pohledný pohodový fotbal. Hosté si jednobrankové vedení neudrželi, Kořenovští ho naopak získali a do šatny šli s náskokem. Domácí o své výhře rozhodli krátce po přestávce. Závěr se zbytečně přiostřil udělením deseti žlutých karet a vyloučením hostujícího Majstoroviče.

Branky. 7.,52. a 70. Kobr, 60. a 65. Kohút, 29. Kovačík, 38. Ježek – 12.(PK). Ziogas, 21. Dítě. Rozhodčí: Albl. ŽK: 5:5. ČK: 0:1.(Majstorovič). Diváků: 70. Kořenov: Ševčík – Ježek, Lacina, Žilla (46. Bobiak), Břicháček (46. Posejpal) – Svoboda, Malec, Doležal, Kohút - Kobr, Kovačík (75. Říha). Lučany B: Tauš – Killian, Nesvadba, Maruška, Lejsek – Andrš, Ziogas, Dítě, Patočka – Papageorgiu, Majstorovič.

Janov – Tanvald 0:3 (0:1).
Nástup měli sice domácí, ale brzy dostali gól a následně ztráceli půdu pod nohama. Po přestávce si vynutili převahu, ale spíše platonickou, protože ke konci se dvakrát trefil Prusík a zajistil výhru Tanvaldských.

Branky: 8. Kristek, 78. a 86. Prusík. Rozhodčí: Vasko. ŽK: 2:1. Diváků: 60. Janov: Puchrik – Kratochvíla (30. Zima), Dejmek, Martínek (55. Rájek), Pilz – Svoboda, Nitsche, Majer, Hrabánek (65. Dubrovka) – Habart, Ducháček. Tanvald: Řezníček – Pohořelý, Horák, Jodas, Lorenc (30. Vaníček) – Poláček, Schmied (80. Deák), Kristek, Svoboda – Kašpar (87. Cerman), Prusík.

Smržovka – Rychnov 1:2 (1:1).
Souboj dvou tradičních rivalů byl po celý průběh vyrovnaný, vedoucí gól domácích ke konci první půle stačili hosté ještě před odchodem na pauzu vyrovnat, ale o třech bodech pro Rychnovské rozhodl nešťastný vlastenec Rydvala.

Branky: 40. L. Kedroň – 44. Levinský, 70. vlastní. Rozhodčí: Brožek. ŽK: 2:0. Diváků: 110. Smržovka: Špírek – Bartkovský (25. Rydval), Patočka, Štěpař (54. Červenka) – Jelínek (87. Novák). J. Kedroň, J. Picka, Štěpánek, Hrabánek – L. Kedroň, P. Picka. Rychnov: Lumnitzer – Patka, Fiala, Fabián (88. Křížek), Mahdal – Levinský, Hromádko (82. Kolovratník), Kubát, Kalina – Krejčí, Pfeifer.

Železný Brod B – Harrachov 1:3 (0:2).
Na utkání okresního přeboru se hrál velmi kvalitní fotbal, o který se zasloužily oba týmy. Domácí měli zpočátku několik šancí, které jim vychytal brankář Hefert. Harrachovští byli efektivnější v koncovce, což vyjádřili dvěma góly do poločasové přestávky. Brodští z náporu po obrátce vytěžili jen jeden gól a naopak hosté hrozili ze smrtících brejků. Po standardní situaci hosté Kynclem dali vítězný gól, a to ještě nedali penaltu.

Branky: 73. Linka – 40. a 44. Veselý, 79. Kyncl. Rozhodčí: Navrátil ml. ŽK: 1:3. Diváků: 70. Železný Brod B: Kordík – Kovář (70. Makula), Mařík, Berka, Ulrich (46. Vele, 56. Linka) – Halama, Wanacki, Král, Tunka – Šefr, Javůrek. Harrachov: Hefert – Jabálek, Horáček, Daněk (68. Barbořák), Grossberger – David, Fojtík (88. Mach), Kyncl, Veselý – Chlup, Žídek.

Rádlo – Kokonín 1:3 (0:1).
V utkání byli Kokonínští favoritem a svoji roli potvrdili. Od počátku zatlačili soupeře na jejich polovinu, ale šance dokázali zahodit, jen kanonýr Maixner potvrdil střelecké vlohy. Rádelští, hrající na umělce v Břízkách, snížili až v závěru, kdy již poklidný zápas byl v podstatě rozhodnut. Výborně pískal sudí Lejsek.

Branky: 80. Pešek – 21. a 50. Maixner, 63. A. Paldus. Rozhodčí: Lejsek. Diváků: 50. Rádlo: Saček – Helm (70. Bráza), Laitgeb, Rákay, Hájíček – Lána, Lednický, Hruška, Šarboch (24. Ferenc) – Pešek, Hejný. Kokonín: T. Paldus – Malý, Mokráň, Štryncl (58. Štichauer), Chuchla – Kumstát, Berndt, A. Paldus (74. Fišer), Winkler – Šilhán, Maixner (78. Duštíra).