Domácí dokázali držet s jabloneckými mladíky krok pouze prvních dvacet minut hry, pak se ale již začala prosazovat vyšší kvalita soupeře, který o svém vítězství rozhodl v poslední čtvrthodině prvního poločasu. To přidali hráči jablonecké juniorky další dvě branky a o vítězi bylo rozhodnuto.

Řezuz Děčín – Jablonec n/N B 0:5 (0:3)

Po vyrovnaném úvodu, kdy se obě mužstva navzájem oťukávala, udeřili hosté poprvé ve 21. minutě. To se jablonečtí hnali na děčínskou branku, vyšachovali obranu a míč již mířil do branky.

Jenže tam po ruce Vlasáka nedoletěl a rozhodčí musel nařídit penaltu, kterou s přehledem proměnil Kulhánek – 0:1. Na další branku se čekalo pouhých patnáct minut a opět u toho byl rozhodčí.

Tentokrát však hosté skórovali po špatném rozhodnutí asistenta rozhodčího, který přehlédl několikametrový ofsajd a Bier tak mohl pohodlně zasunout míč pod domácího brankáře – 0:2.

A hosté se radovali do poločasu ještě jednou, když v poslední minutě první půle přesně mířil po rohovém kopu Patka – 0:3.

Do druhé poloviny poslal domácí trenér Vladimír Vašák na hřiště mladší hráče. A ti odolávali jabloneckým nájezdům dvacet minut, když se v 65. minutě prosadil Kopecký – 0:4.

Krátce na to byli blízko brance i domácí řezníci, jenže Runtova hlavička skončila na tyči. Skóre zápasu uzavřel pět minut před koncem utkání domácí Žák, který si dal vlastní branku – 0:5.

V samotném závěru měl ještě velkou šanci domácí Hubený, ale ani jeho technická střela se neujala a Řezníci si tak z první přípravy s Jabloncem odnesli debakl 0:5.

Děčín: Štarcel – Jirchář, Novák (36. Runt), Krejčík – Mataj, Žák, Čonka, Hubený, Vlasák (46. Šohaj) – Stožický (46. Meduna), Demčenko.