Roma sama sobě sebrala tři body za vítězství v Jenišovicích

Jablonecko /FOTOGALERIE/ -Ve 14. kole III. třídy se jablonecká Roma dočkala prvního bodu v letošním ročníku soutěže. Remizovala 1:1 na půdě Jenišovic.

28.4.2011
Fotogalerie
21 fotografií

Albrechtice na domácím hřišti otočily zápas s Rádlem (v černém) až v samotném závěru.Foto: DENÍK/Martin Bergman

Jistebsko – Plavy B 3:0 (2:0)

Favorizované Plavy neodehrály na půdě Jistebska dobrý zápas. Domácí borci je přehráli a zaslouženě vedli po poločase 2:0. V 76. minutě pečetil vítězství 3:0 Havlíček svým druhým gólem v zápase.

Branky: 42. a 76. Havlíček, 23. Kodejš. Rozhodčí: Fridrich, ŽK: 0:1. Diváků: 20. Jistebsko: Beránek – Bulíř, Dítě, Pešta, Havlíček – Preissler, Sedlák, Neméth, Hynek – Tanzyna, Kodejš. Plavy: Škaloud – Wild, Vondra, Šimůnek (46. Ďurek), Lejsek (52. Fadrhonc) – Kordář, Matoušek, Jirouš, Fojtík – Jandura, Adolf (67. Dvořák).

Albrechtice – Rádlo 2:1 (0:1)

Necelá stovka diváků viděla převážně v prvním poločase vcelku pohledný fotbal, ale také neproměněné gólovky u obou celků. V 19. minutě se ujali vedení hosté, když vyběhnuvšího brankáře překonal Hejný. Rádlo ještě dvanáct minut před koncem sahalo na překvapivé body, ale domácí svým zdrcujícím závěrem dokázali skóre otočit a vyhrát.

Branky: 78. Konkoly, 88. Sedlák J. – 19. Hejný. Rozhodčí: Brožek, ŽK: 0:4. Diváků: 80. Albrechtice: Burianek – Šourek, Berounský, Picka, Lurský – Koldovský, Sedlák J., Konkoly, Sedlák M. (46. Jelínek) – Prokop, Rydval. Rádlo: Hájíček – Ticháček (46. Bráza), Leitgeb, Šťovíček, Vepřovský – Vele, Hruška, Zajíček, Saček – Hejný (39. Rákay), Lána.

Hodkovice B - Nová Ves4:5 (1:2)

Hodkovice zaznamenaly svou sedmou porážku v této sezoně, když doma nestačily na favorizovanou Novou Ves, která vyhrála těsně 5:4. Zejména v závěru zápasu se strhl boj o důležité body, ale hosté byli šťastnějším týmem i díky dvěma dvougólovým střelcům.

Branky: 37. a 87. Renger, 58. Havel (PK), 76. Kyksa J. – 40. a 44. (PK) Šilhán, 64. a 86. Hruška, 61. Vávra. Rozhodčí: Mohr, ŽK: 1:2. Diváků: 50. Hodkovice: Adam – Košek, Pešek, Ivan, Kyksa P. – Křelina, Kučera, Škeřík, Dostrašil (46. Žabka) – Renger, Havel (61. Kyksa J.). N. Ves: Kozlovský – Kouba, Linka, Halama, Černý – Peroutka, Šilhán, Stolín, Vávra (90. Zikeš) – Kocur (46. Nýč), Hruška.

Maršovice B - Kokonín B5:1 (5:0)

Gólová smršť Maršovic v prvním poločase odstartovala už v 6. minutě a do konce prvního dějství vsítil domácí tým celkem pět branek, které prakticky rozhodly zápas. Druhý poločas se dohrával více méně jen z povinnosti a čestného úspěchu Kokonína dosáhl v 84. minutě Winkler.

Branky: 17. a 41. Mrkvička J., 6. Stolín, 15. Šimčík, 38. Szatmari – 84. Winkler. Rozhodčí: Novák, ŽK: 2:0. Diváků: 80. Maršovice: Marek – Stolín (46. Preisler), Meisl, Bílek, Mrkvička J. – Linhart (46. Machalický), Habr, Šimčík, Szamtari - Vogt, Mrkvička M. Kokonín: Beníšek – Holler, Svoboda, Gut – Štryncl Pe., Lhota (73. Bakrlík), Toriška, Winkler – Štryncl Pa., Růžička.

Zásada B - Radčice 0:1 (0:0)

Zásadu trápila v zápase mizerná koncovka, protože nedokázala proměnit své velké tutovky. Přesto, že byli domácí lepším týmem, body si odvezly Radčice. Hostům ke šťastnému vítězství pomohl také gólman Plhal, který několikrát zastavil velké domácí šance.

Branka: 87. Petr. Rozhodčí: Brožek, ŽK: 0:2. Diváků: 80. Zásada: Kopal – Princ, Štefanec, Varga (60. Vebr), Čurda (53. Kirschner) – Blažek P. (46. Srbek), Kasl, Supernát, Šebesta – Kochánek, Blažek T. Radčice: Plhal – Polcer, Bujárek, Vágner (46. Maleček), Hušek – Šilhán (55. Havlíček), Petr, Meliš, Hádek – Koňák, Daníček.

Jenišovice B - Roma 1:1 (0:1)

Roma měla po třináctém kole na kontě stále nula bodů, ale na jaře už několikrát alespoň na jeden sahala. Do zápasu tak hosté vstoupili aktivně a po čtvrthodině hry se radovali z vedoucí branky po penaltě. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí, ale branky se stále nějak nemohli dočkat. O dělbě bodů tak rozhodla až situace tři minuty před koncem, kdy si dal vlastní gól Dunka.

Branky: 87. Dunka (vlastní) – 15. Gorol (PK). Rozhodčí: Kořínek J., ŽK: 1:2. Diváků: 50. Jenišovice: Bočok – Svoboda, Mikula, Plechatý, Randák (46. Preissler) – Hrabák, Kalousek, Vlasák (75. Karela), Marek – Kazda (46. Aron), Imlauf. Roma: Baranyai – Čárný, Bílý T., Kaleja, Gábor – Puturek, Dunka, Gorol, Kuča – Čonka, Bílý P.

Tabulku III. třídy najdete ZDE

Autor: Josef Březina

28.4.2011 VSTUP DO DISKUSE

Opilá řidička se chtěla pravděpodobně zabít

Seminář drezúry v jablonecké jízdárně,pořádala TJ JO NIsa Jablonec n. N.

V jablonecké jízdárně vyučovala lektorka světové úrovně

Aktivisté zvažují vyhlášení místního referenda kvůli hazardu

Jablonec n. N. – V jabloneckém Knihkupectví Serius se v sobotu od 19 hodin uskuteční beseda o regulaci hazardu ve městě. Ve stejný moment začnou aktivisté sbírat podpisy pod návrh přípravného výboru na vyhlášení místního referenda o budoucnosti hracích automatů.

Pokloní se u pomníku Hanče a Vrbaty, horští záchranáři mají svůj den

Krkonoše – Tradiční pietní akcí v rámci Dne Horské služby ČR si v sobotu u pomníku zesnulých lyžařů Bohumila Hanče a Václava Vrbaty v Krkonoších horští záchranáři připomenou kolegy, kteří zahynuli při záchraně lidských životů.

Tahali vodáky z Kamenice, také vrtulníkem

Liberecký kraj /GALERIE/ - Kritické místo na řece. Když je voda, jsou tu peřeje. Ty někteří vodáci nezvládnou. V místě jsou i křížky se svíčkami. Na památku.