TJ Spartak Smržovka -  TJ Sokol Radčice 1:2 (0:0)

Smržovka - Radčice dorazily na zápas ve velmi velkém počtu a očekávalo se, že půjdou konečně za prvním jarním vítězstvím. Nicméně první poločas tomu neodpovídal, hrál se nepřesný fotbal z obou stran bez větších šancí na obou stranách. Radčice zahrávaly několikrát během prvního poločasu rohový kop, nikdy z něj však branku domácích neohrozily. Za zmínku jen stojí průnik Nováka do pokutového území, kde volil místo střeli ještě kličku a domácí hráč ho poslal k zemi. Rozhodčí Lebeda však zůstal v klidu a penaltu nezapískal.

Druhý poločas začal obdobně, jako skončil ten první. Drobná převaha Radčic a střelecká nemohoucnost obou dvou týmů. Radečtí fotbalisté se častěji dostávali do vápna, kde často po drobném kontaktu padali ochotně k zemi bez zájmu rozhodčího. Až v 75. minutě Maleček převzal pas na velkém vápnu a přesnou střelou k tyči poslal Radčice do vedení. Smržovka od té doby přidala a měla drobnou převahu. I domácí mohli kopat penaltu, po kontaktu jednoho útočníka s Rádeckým obráncem, Lebeda však opět o penaltě nechtěl ani slyšet. Na druhé straně se dostal ke střele po slibné akci Sůva, s jeho střelou si však domácí brankář poradil. Smržovka byla stále dominantnější a po sérii několika rohů se dočkala, kdy vyrovnávací gól v 87. minutě střelil Skála. Radčice však nesložily zbraně. Sůva v 89. minutě nahrál těsně před offsidovou hranici Strnadovi, který stanovil konečný výsledek zápasu 1:2 pro Rádecké mužstvo.Radčice tak po základní části udržely 12. místo. Od následujícího víkendu se bude již hrát nadstavbová část.

Góly: 87. Skála - 75. Maleček, 89. Strnad

ŽK 2:1 (Bergmann, Frýba - Řehák F.)

Smržovka: Macek – Bergmann, Picka Z. (67 Augsten), Skála, Kedroň, Beránek, Štěpánek, Hásek (48. Picka P.), Suchý, Jelínek, Frýba (80. Tříska)

Radčice: Řehák T. – Koudelka (75. Sůva), Řehák F., Hádek, Havlíček (46. Miller) – Novák, Vebr (70. Bujárek), Petr (87. Havel), Veselý – Maleček, Strnad