Lučany svého soupeře fyzicky zdolaly, obě mužstva neproměnila několik šancí

10.4.2017

Domácí víc chtěliFoto: Dagmar Březinová

Lučany – Plavy 2:1 (0:1)

Lučany – Přímý souboj o druhé místo v tabulce I. B třídy východ začali lépe hosté. Ve 2.minutě domácí obrana propadla a hostující Sitarčík šel sám na gólmana a s přehledem dal na 1:0 pro hosty.
GÓLMANA NEPŘEKONAL
Domácí se dostali do první stoprocentní šance Kořínkem ve 14. minutě, ale hostující gólman jeho nájezd bravurně zneškodnil.
V 18. minutě hostující Lupa z trestného kopu mířil k tyči, kde byl připravený domácí brankář. Ve 24. minutě se lučanský Nesvadba ocitl sám před hostujícím gólmanem, který opět chytil stoprocentní šanci. Hosté se také dostali do nebezpečného zakončení, avšak Toman neprostřelil domácí beky a do šaten šly týmy při skóre 1:0 pro Plavy.
PAK SE GÓLU DOČKALI
Do druhé půle domácí přeskupili řady a poslali na hřiště Patočku a Purma. Druhý zmiňovaný dal krásný gól hlavou po Pavelkově centru už v 50. minutě.
„Začali jsme být nebezpečnější a převzali jsme otěže zápasu. V 71. minutě byl opět Kořínek sám před bránou, ale hosty zase podržel gólman," popsal další část utkání lučanský trenér Jakub Chroustovský. V 78. minutě se Lučany ujaly vedení, když po střele Berndta se odražený balón dostal k Sobotíkovi, který s přehledem zakončil. „V posledních deseti minutách se ještě dostala obě mužstva do gólových příležitostí, které však zůstaly neproměněné," popsal závěr zápasu lučanský trenér Jakub Chroustovský.
MĚLI ALE VĚTŠÍ CHUŤ
Utkání svého týmu ohodnotil slovy: „Zápas ovlivnil rychlý gól hostí. My jsme se pak obtížně dostávali do zakončení. Naštěstí dobrým střídáním a zlepšenou hrou ve druhém poločase, jsme zápas otočili. Plavy byly velice těžkým soupeřem, nicméně ke konci zápasu jsme je udolali hlavně fyzicky a větší touhou po vítězství."

10.4.2017 VSTUP DO DISKUSE

Dita Anderová (vpravo) z Centra denních služeb v Jablonci a tamní vedoucí Petra Pilná

Dita přivezla z olympijských her v Grazu tři medaile

Jak snížit spotřebu auta? Není to složité, těmto mýtům ale nevěřte

Otvíračka Liščí boudy Kristiánov je za dveřmi

Jablonecko /ROZHOVOR/ - Do krásy se po nákladné rekonstrukci vyloupl poslední dochovaný objekt kdysi slavné sklářské osady ležící hluboko v Jizerských horách. Na Kristiánově chystají na otevření.

Začarovaná křižovatka v Jablonci, policisté by tu mohli sloužit nonstop

Jablonec n. N. – /GALERIE/ Dopravní policisté vyšetřují střet tří vozidel, který se stal kolem půl desáté ráno. Dvaatřicetiletý řidič osobního vozidla značky Honda Civic projížděl po silnici I/14 po Liberecké ulici směrem k centru města.

Už za dva roky by mělo autobusové nádraží dostat novou podobu

Liberec - /GALERIE/ Tolik očekávaný výsledek architektonické soutěže na odbavovací halu a parkovací dům je na světě.