Sudí Lejsek rozdal karet jako v mariáši
Kořenov - Fotbalový rozhodčí Jaroslav Lejsek z Haratic zažil v sobotu divoké utkání. Za svou desetiletou rozhodcovskou kariéru ještě nikdy nedal tolik červených karet, jako v zápase Kořenov – Camel.
Martin Bergman
Diskutovat (1) 8.9.2010 10:58
Celkem třikrát tahal z kapsy červenou kartu a čtyřikrát žlutou.
„Nebyly to ale žádné zákeřné nebo brutální zákroky. Šlo o situace, které se podle pravidel nedají řešit jinak než červenou kartou,“ říká zkušený sudí Lejsek.
První červený flastr přišel už v 5. minutě. Útočník Camelu se hnal na bránu Kořenova a Jiří Doležal zatáhl za ruční brzdu, když soupeře podrazil při cestě tváří v tvář brankáři Kořenova.
Druhé vyloučení přišlo až před koncem zápasu. Situace byla téměř totožná s předchozí, nicméně tentokrát byl hlavním aktérem brankář Camelu Petr Počta.
Domácí útočník se dostal kolem Počty a směřoval na branku. Nezbývalo nic jiného, než faulovat.
Třetí červenou vytáhl Lejsek o tři minuty později. Po dvou žlutých kartách se šel předčasně sprchovat Jan Kohút.
V samotném závěru však čekala na sudího ještě jedna nepříjemnost. V tvrdém, ale férovém souboji se střetl hráč Camelu Obereigner s domácím hráčem a přivodil si těžký úraz dolní končetiny. Hráče odvezla sanita.





















