Tabulku vedou Plavy před Josefovým Dolem

Jablonecko - Okresní soutěž III. třídy výsledkové překvapení nepřinesla, tabulku vedou Plavy před Josefovým Dolem, který má o zápas méně.

21.4.2009

Fotbalové utkání. Ilustrační snímek.Foto: DENÍK/ David Taneček

Radčice – Jistebsko 3:2 (2:1).
Teprve druhé vítězství v letošním ročníku fotbalové soutěže si domácí vybojovali zaslouženě, měli po celý zápas mírnou převahu. Jistebští se sice dostali Bittnerem do vedení, ale do kabin šli na přestávku spokojenější domácí, kteří během dvou minut stav otočili. V úvodu druhé půle svůj náskok zvýšili druhým gólem Palduse, a i když hosté snížili na 3:2, tak v poslední dvacetiminutovce Radčice tři body uhájily.

Branky: 39. a 52. Paldus, 37. Skrbek – 23. Bittner, 70. Pešta. Rozhodčí: Lejsek. ŽK: 2:0. Diváků: 30. Radčice: Řehák – Plhal, Bujárek (55. Zikmund), Kozlovský, Vágner – Šilhán (40. Jakubička), Srbek, Polman, Hádek – Paldus, Daníček (80. Havlíček). Jistebsko: Podzimek – Pešta, Vrabec (46. Hriník), Vosáhlo, Havlíček – Marinč, Sedlák, Doubrava, Hynek – Bittner, Tanzyna.

Malá Skála B – Hodkovice B 3:0 (2:0).
Maloskalské béčko rozhodlo o vítězství dobrou hrou již v prvním poločase, kdy se střelecky zadařilo Volkovi II, autorovi obou gólů. O možnost otočit skóre zápasu se hosté připravili v závěru poločasu vyloučením svého kapitána Dostrašila za opakované protesty u hlavního rozhodčího. Třetí gól pak pečetil výhru domácích.

Branky: 4. a 29. P. Volek II, 78. Ušela. Rozhodčí: Salač. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (43. Dostrašil). Diváků 50. M. Skála B: Kovařík – Houfek (67. Svoboda), Vepřek, Šťastný, Dohelský – Vrbata, Kurfiřt, P. Volek I., Ušela – P. Volek II (70. Havrda), Bursa (87. Havelka). Hodkovice B: Studený – Soukup, Šturc, Kamenský (70. Košek), J. Pánek – Dostrašil, V. Pánek, Petra (82. Sírek), Kyksa – Šimek, Kouřil (27. Pavelka).

Jenišovice B – Kokonín B 1:1 (0:1).
Po celé utkání měli hosté mírnou převahu, kterou však vyjádřili jen jednou brankou v závěru prvního poločasu Alešem Paldusem. Střetnutí bylo bojovné a domácím se podařilo vybojovat bod, i když gól vstřelili z penalty, která byla nařízena za ruku.

Branky: 74. Houžvička (PK) – 43. Paldus. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1:1. Diváků: 70. Jenišovice B: Bočok – Rosenbaum, Schmidt, Vodháněl, Hrabák (74. Sucharda) – Kalousek, Mrkáček, Trč, F. Hanuš (54. D. Hanuš) – Strnad, Imlauf (74. Houžvička). Kokonín B: T. Paldus – Beníšek, Holler, Berndt (46. Urbánek), Štryncl (Šilhán) – A. Paldus, Čermák, J. Toriška, Winkler – B. Toriška, Mádler.

Držkov B – Albrechtice 4:0 (1:0).
První poločas byl oboustranně vyrovnaný, kdy si soupeři vytvořili několik šancí, ale proměnili ji pouze domácí. Ve druhém poločase již domácí rezerva hosty k ničemu nepustila, zápas nenechala zdramatizovat a dalšími třemi trefami zaslouženě získala tři body.

Branky: 33. a 52. T. Prousek, 80. J. Machula, 88. Pe. Prousek. Rozhodčí: Vasko. Bez karet. Diváků: 50. Držkov B: Bouda – V. Machula (53. Lihart), Černý (63. Polcer), Nikodým, Kadeřábek – Polman (46: Machačka), T. Prousek, Brynda, Pe. Prousek – Pa. Prousek, J. Machula. Albrechtice: Babka – Stuchlík (60. Kalenda), Hruboš, Bukvic, Krupa – Bártl, Kulhánek, Černý, Sedlák – Koldovský, Jirsák.

Roma – Plavy B 1:4 (0:0).
Utkání jednoho z aspirantů na postup do okresního přeboru s Romou mělo být rozhodně jednoznačnější než byla skutečnost na hřišti. Domácí se po půlhodině hry dostali do vedení, ale hosté stačili do obrátky vyrovnat. Plavští v další části měli sice mírnou převahu, ale rozhodli až dvanáct minut před koncem využitím špatného výkopu od branky Romy a již nesoustředěnému celku domácích pak přidali ještě dva góly.

Branky: 28. Křepela – 33. Král, 78. Hlaváček, 83. Vondra, 88. Jandura (PK). Rozhodčí: Palič. Hráno bez karet. Diváků: 50. Roma: Mika – Kúča (46. Sýkora), Pešta, P. Bílý, Gábor – Červeňák, Dunka, Křepela, Koleja (81. Čarný) – T. Bílý, Čonka. Plavy B: Jandura – Škoda, Wild, Matoušek, Jelínek (63. Prousek) – Rímský, Král, Vondra, Hlaváček – Havlík (59. Ďurek), Dvořák (73. Šafka).

Autor: Ladislav Janata

21.4.2009 VSTUP DO DISKUSE

Poslední z pěti aktérek seriálu Hubneme s Deníkem je dvaačtyřicetiletá Eva Koubovská
7

Eva: Svoje ženské tvary mám ráda

Soud se třemi muži, kteří jsou obžalovaní z vraždy Martina Říhy začal 29. března 2017. Zakladatel První pražské družstevní záložny zmizel před 13 lety a dlouhou dobu patřil k nejhledanějším Čechům v databázi Interpolu.
10

Začal soud se třemi muži, kteří jsou obžalovaní z vraždy Martina Říhy

Silnice opraví z evropských dotací, první úseky přijdou na řadu v létě

Liberecký kraj - V Jilemnici se konečně dočkají opravené silnice. Projekt, který se táhne už od roku 2015, by mohl odstartovat letos v srpnu. Jeho dokončení je naplánováno na červen příštího roku.

Na prodej je Tatra 613 s mrazivou minulostí. Sloužila u KGB

Tu a tam se na aukčních portálech objeví něco opravdu speciálního. Jako třeba československá Tatra 613, která sloužila sovětské tajné službě KGB. Zvláštní také je, že je na prodej ve Spojených státech amerických.

Obchodní dům Central otevře Petr Janda s Olympic

Jablonec n. N. - V pátek 31. března přivítá nové obchodní centrum Central první zákazníky. Obchodní komplex vystavěla na místě někdejšího obchodního domu Jabloň developerská skupina Crestyl.

Teploměry šplhaly rekordně vysoko. Dokonce i v Harrachově

Severní Čechy - Na severu Čech v úterý 28. března padly na většině stanic denní teplotní rekordy, na několika místech i měsíční. V Tušimicích na Chomutovsku bylo 25,8 stupně Celsia, což je měsíční rekord. Uvedl to Martin Hynčica z ústecké pobočky Českého hydrometeorologického ústavu. Měsíční rekord padl i v Harrachově v Krkonoších, kde bylo 19,1 stupně.