Camel – Janov 1:0 (1:0).
Sestupem ohrožený Camel téměř po roce doma konečně vyhrál a snad si získal sebedůvěru do dalších bojů o záchranu v okresním přeboru. Všech třináct hráčů domácích, kteří se zapojili do hry, se zasloužilo o vítězství svojí maximální bojovností. Janovští sice také bojovali, ale vůli po třech bodech měli domácí větší.

Branka: 36. J. Vele. Rozhodčí: Bukvic. ŽK: 2:1. Diváků: 80. Camel: Počta – Trojan, Dutka, Hotový, Obereigner – Nigrini, Obšil (60. Baudyš), Lipský, J. Vele – T. Vele (88. Horna), Poláček. Janov: Ducháček – Puchrík, Martínek, Huk, Hrabánek - Zima, Groulík, Kittel, Majer – Dejmek, Kovalda.

Tanvald – Nová Ves 1:1 (1:0).
Domácí, kteří v minulém kole sebrali body favoritovi z Maršovic, tentokrát stejně překvapivě předali bodík poslední Nové Vsi, pro něž je to teprve druhý v tomto ročníku. Od úvodního gólu se Tanvaldští předháněli v zahazování šancí, kterých měli na tři zápasy, ale gól dali hosté, sic z penalty, ale oprávněné po faulu ve vápně.

Branky: 13. Kristek – 56. (PK) L. Šilhán. Rozhodčí: Brožek. ŽK: 1:1. Diváků: 80. Tanvald: Tancer – Řezníček (56. A. Lorenc), Jodas, Ducháček, Novák – Poláček, Gombala, Kristek, Svoboda – Kuch, T. Lorenc (73. Schmied). Nová Ves: Stránský – Šimůnek (56. Macas), Vít, Šourek, J. Šilhán – Preissler, Linka, L. Šilhán, Nýč – Svárovský, Elgheriani.

Rychnov – Maršovice 1:3 (0:0).
Úkolem hostí jistě bylo odčinit překvapivou první porážku z minulého kola, ale neměli to vůbec lehké. Průběh prvního poločasu byl vyrovnaný, a když se v prvních minutách druhého poločasu ujali Rychnovští vedení, museli hosté přidat. Pro jejich výhru bylo důležité, že se Habrovi ml. podařilo po pěti minutách srovnat a deset minut před koncem strhnout bodový zisk na svou stranu vstřelením druhého gólu. Domácí už vyrovnat nestačili, a tak Kohoutek pečetil třetí brankou v nastavení.

Branky: 49. Pfeifer – 54, a 80. L. Habr, 92. Kohoutek. Rozhodčí: Hušek. ŽK: 4:1. Diváků: 80. Rychnov: Lumnitzer – Vrběcký, Tymich, Černý, Mahdal – Hlubuček (23. Fabián), Kubát, Fiala (75. Janata), Kalina – Pfeifer, Bavlovič (81. Drahoňovský). Maršovice: Nežádal – Stolín, Halama (23. Klápště, 87, Brachovič), Kocúr, Topinka – L. Habr, J. Habr, Kohoutek, Szatmari – Toman, Šimčík (76. Linhart).

Velké Hamry B – Lučany B 2:1 (0:0).
Od prvního hvizdu si domácí vytvářeli řadu šancí, ale bez užitku. Jen lob Pelce skončil na břevně. Rozhodující byla pětašedesátá minuta, kdy se do rohu hlavou trefil Prousek ml. a vzápětí po ruce ve vápně proměnil dloubákem penaltu Kuželka. Hosté už jen snížili po krásné individuální akci nestárnoucího Němečka na rozdíl jediného gólu.

Branky: 65. Prousek ml., 68. (PK) Kuželka – 75. Němeček. Rozhodčí: Fridrich. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Velké Hamry: Průcha st. – Šindelář, Zajíček, Průcha ml., Jiříkovský – Kuželka, Fišer, Mihálik, Prousek ml. (75. Fučík) – Kobylka (75. Kavan), Pelc. Lučany B: M. Brož – Nesvadba, Němeček, Patočka, Lejsek – Dítě, Killián, Reim, Maruška – Jelínek, V. Brož.

Kořenov – Harrachov 1:3 (0:1).
Hostující tým byl lepším celkem po celý zápas a hlavně rychlejším, což bylo hlavní příčinou jejich převahy. Kořenovským se sice podařilo vstřelit kontaktní gól na 2:1, tlačili se k vyrovnání, ale neuhlídali Veselého, který z rychlého brejku rozhodl definitivně.

Branky: 70. Břicháček – 7. Rýdl, 52. David, 85. Veselý. Rozhodčí: Salač. ŽK: 4:2. Diváků 120. Kořenov: Doležal – Liška, Věneček, (80. Bilý), Kovačík, Říha (20. Žilla) – Svoboda, Malec, Lacina, Fojtík – Kohút, Břicháček. Harrachov: Hefert – Bergmann, Horáček, Daněk, Kyncl – David, Rýdl, A. Vodseďálek, Veselý – Chlup (60. J. Jiroutek), Žídek.

Pěnčín B – Zásada B 2:0 (0:0).
Druhý celek tabulky potvrdil roli favorita a ve druhém poločase rozhodl o zaslouženém zisku tří bodů. Pěnčínští měli celý zápas herně navrch, hosté prakticky jen bránili a zlom nastal teprve gólem střídajícího Krátkého.

Branky: 57. Krátký, 75. Nemyrovskyj. Rozhodčí: Fridrich. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Pěnčín B: I. Matějček – Oleníček, Jiskra, Mastník, Pleštil – Dvořák, Zajíc, Lang, Matůška (46. Krátký) – Nemyrovskyj, P. Matějček. Zásada B: Mrkvička – Princ, Horna, Růžička, Vébr st. – Krupka, Kotyza, Kopal, Mrklas – Khlebstov, Blažek.

Rádlo – Smržovka 7:3 (4:2).
Utkání bohaté na góly se muselo přítomným divákům líbit. Hrálo se nahoru dolů a v samotném závěru měli přeci jen víc sil Rádelští, kteří si na UMT v Břízkách pomalu zvykají. V jejich dresu se po zranění dobře uvedl obránce Lednický a zazářil hlavně dělostřelec Tyle, autor pěti gólů. Přes sedm zásahů do sítě hostí domácí ještě třikrát trefili konstrukci smržovské brány.

Branky: 2., 21., 41., 44. a 74. Tyle, 78. Miškovský, 77. Hruška – 36. a 64. Jelínek, 23. L. Kedroň. Rozhodčí: Novák. Hráno bez karet. Diváků: 80. Rádlo: Adam – Lednický (83. Helm), Leitgeb, Pešek, Rákay (78. Bráza) – Miškovský, Hruška, Lána, Rusó – Tyle (76. Novák), Šarboch. Smržovka: Špírek – Rydval, Červenka (57. J. Pipek), Z. Picka, Jelínek – J. Kedroň, Mazánek, J. Picka, Štěpánek – P. Picka (31. Navrátil), L. Kedroň (81. Dressler).