Jiskra chtěla u soupeře vyhrát a upevnit si druhé místo v tabulce.V prvním poločase bylo ale na hostech znát, že se těžko vyrovnávají s terénem, na který nejsou zvyklý. Vázl pohyb i kombinace. Domácí nakopávali balony na útočníka Štrbáka, který obraně hostí dělal po celé utkání problémy. Ve 32.minutě Buřita špičkou usměrnil míč do sítě na 1:0.Vzápětí mohl vyrovnat Mrkvička, který se hnal sám na branku, ale netrefil.

PAK PŘIŠLA JINÁ JISKRA

Do druhého poločasu nastoupila Jiskra úplně jinak. Začala kombinovat a domácí rázem nevěděli, kam dřív skočit.Vytvořila si několik šancí, ale ani jednu neproměnila. Ujal se až pokus Hýře v 63.minutě, který se prokombinoval do vápna a s přehledem zavěsil. Stav 1:1 však vydržel jen dvě minuty. Z následujícího rohu, nikým nehlídaný Štrbák, hlavou zavěsil a opět strhl vedení na stranu Frýdlantu. To Jiskru nepoložilo. Při jedné ojedinělé šanci hostů zachránil tým brankář Braniš. Ale jinak měla Jiskra převahu. V 84.minutě domácí kopali roh, Braniš vyrazil míč na vápno a po nedůrazu hráčů hostí, rozhodl Vnouček. Kontaktní branku vstřelil až v 90. kapitán Škvor, který se už nemohl dívat na nemohoucnost kolegů z Jiskry a utkání i podzimní sezónu uzavřel.

Trenér Mšena Miroslav Braniš k zápasu uvedl: "Dnes nejsem spokojený, ale ne přístupem hráčů jako s výsledkem."