Okresní soutěž III. třídy měla na pořadu 23. kolo. V něm rezerva Malé Skály vyhrála po sedmé v řadě a v tabulce strmě stoupá. Albrechtice, bojující v deseti lidech, vydřely výhru v Plavech.

Camel – Jistebsko 4:0 (3:0)

Pěkné utkání, ve kterém domácí hráči dokázali využít své šance. Trenér Camelu Miroslav Pačes byl spokojený s předvedenou hrou i s výsledkem.
Branky: 8. Lipský, 17. Staněk, 36. J. Vele, 75. Habart. Rozhodčí: Nestler. ŽK: 2:2. Diváků: 80. Camel: P. Počta – T. Vele, Beran, Trojan, Habart – Obšíl (50. Pešek), Janků (65. Horna), Baudyš, J. Vele – Staněk, Lipský (46. Duštíra) . Jistebsko: Bardyn – Čmuchálek, Nemeth, Vosáhlo, Havlíček – Preisler, Sedlák, Hnídek, Hynek – Neťuka, Bittner (46. Dvořák).

Hodkovice B – M. Skála B 0:1 (0:0)

Utkání, ve kterém všichni aktéři podali dobrý výkon, o výsledku rozhodla chyba obranných řad v poslední minutě utkání. Tu dokázal využít hostující Kurfiřt.
Branka: 90. Kurfiřt. Rozhodčí: Novák pro zranění od 46. minuty Hnětynka. ŽK: 3:2. Diváků: 20. Hodkovice B: T. Pavlík – Dostrašil (46. V. Kamenský), Škopan, Havel, Petra – Bolard, Pánek, Pytloun, Mlčoch – P. Kamenský, J. Pavlík. Malá Skála B: Kovařík – Bursa, Brožek, Satorie, Dohelský – Volek st. Kurfiřt, Ušela, Hruška – Klápště, Fendrich (62. Volek ml.).

Josefův Důl – Roma 8:1 (4:1)

Domácí hráči se sešli a s chutí si zahráli a zastříleli. Hostující mužstvo se snažilo, ale na dobře hrající „Josefáč“ nemělo.
Branky: Jurák 3, Čvirk 2, Miksa, Rezler, Moudrý – L. Čárný (PK). Josefův Důl: Németh – Miksa, Pracný, Přibyl, Rezler – Čvirk, Mucha, Jurák, Efenberg – Oberhofner, Moudrý. Roma: Slavič – Bandy, Š. Dunka, L. Čárný, P. Bilý – Gábor, M. Čárný, R. Dunka, Mika, Bílý – Dalavani, Pešta.

Sokol Plavy B – Albrechtice 0:1 (0:0)

Hostující tým přijel do Plavů v deseti, do branky musel zaskočit záložník Bártl. Hosté soustředěnou hrou a rychlým přechodem na soupeřovu polovinu stále ohrožovali domácí svatyni. Domácí hráči nevyužili své šance, v 60. minutě pohotovou střelou útočníka Jelínka rozhodli Albrechtičtí hráči o svém vítězství.
Branka: 60. Jelínek. Rozhodčí: Ulrich. ŽK: 1:2. Diváků: 60. Plavy B: Škaloud – Škoda, Šimůnek (46. Ryml), Fojtík, Jelínek – Jón, Vondra, Kouřil (46. Ďurek), Konopásek – Benda, Soukup (72. Štěpánek). Albrechtice: Bártl – Pföhl, Supernát, Bukvic – Šmíd, Velenský, Kulhánek, Zmrzlý, Sedlák – Jelínek.

Rychnov B – Držkov B 2:2 (2:0)

Poměrně jasně vyvíjející se utkání pro domácí, se změnilo ve vyrovnané. Vzhledem ke střelecké nemohoucnosti domácích, dokázali hosté v závěru vyrovnat.
Branky: 8. Raška, 12. Hromádko – 65. Fišer, 85. Horoščák. Rozhodčí: Kosina. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Rychnov B: L. Lumnitzer – Černý, Fiala, David (62. Ticháček), Z. Lumnitzer – Šulc, Marek, Hromádko, Vrběcký (46. Huda) – Drahoňovský, Raška. Držkov B: Bouda – Prusek, Dvořák (4ž. Zajíc), Linhart – Jindřišek, Brynda (64. Horoščák), Vrbata, Antos (46. R. Fišer), V. Machula – Černý, J. Machula.

Kokonín B – Rádlo B 1:0 (1:0)

Domácí hráli velmi dobře, ale po změně stran se ze hřiště vytratili. Rádlo se představilo ve velmi dobrém světle, a ve druhé půli sahalo po vyrovnání.
Branka: 20. Winkler. Rozhodčí: Nečásek. ŽK: 1:1. ČK: 1:1. Diváků: 60. Kokonín B: Lhota – Urbánek, Toriška, T. Paldus, Bobota – Berndt (45. Holler), Růžička (60. A. Paldus), Čermák, Lode – Beneš, Winkler. Rádlo B: P. Oudrnický – Kadlec, Škeřík, Ivan, Leitgeb – Hruška, Zappe, Kučera, Lána – J. Oudrnický (56. L. Vepřovský), Černý.