29.4.2010

Hodkovice B - Nová Ves (5:2).Foto: DENÍK/ Martin Bergman

Okresní přebor Autoškola Čičmanec

Velké Hamry B – Rychnov 4:2 (0:1).
Hosté v poslední čtvrthodince promarnili velkou šanci k zisku bodů na horké půdě Hamrů, když v závěru nestačili a inkasovali hned čtyřikrát. Poločasové jednobrankové vedení krátce po obrátce Rychnovští Kalinou ještě navýšili, ale domácí svoji převahu přeci jen zužitkovali a zachránili zápas, který svým přístupem v první části téměř promarnili.

Branky: 77. L. Prousek, 79. Kuželka, 84. Mihálik, 90. L. Pešat – 16. Bavlovič, 49. Kalina. Rozhodčí: Novák, ŽK: 0:1. Diváků: 50. Velké Hamry B: Miček – Zajíček, L. Prousek, Szirti, Jiříkovský – Urbanec (46. J. Pešat), Kříž, L. Pešat, Kuželka – Říha, Mihálik. Rychnov: Lumnitzer – David (74. Patka), Kubát, M. Pfeifer, Mahdal – Hlubůček (64. Kintop), Z. Pfeifer, Chmelík, Doubek – Kalina (55. Křížek), Bavlovič.

Josefův Důl – Harrachov 0:3 (0:0).

Domácí bez některých zkušených hráčů remízu drželi ještě po první půli. Do druhé hosté poslali střelce Roberta Chlupa a ten do desíti minut dvakrát zavěsil. A bylo rozhodnuto. Harrachovští pak zápas kontrolovali a po chybě domácí obrany přidali ještě třetí gól, čímž potvrzují svůj atak na první místo v tabulce. Rozhodčí: Linhart. Bez karet.

Diváků: 50. Josefův Důl: Nemét – Řeháček, Volek, Kremláček, Moudrý – Čvirk, Bělohradský, Procházka, Efenberk – Oberhofner, Bártl. Harrachov: Hefert – Bergmann, Horáček, Barbořák (46. Chlup), Grossberger – Vodseďálek, Kyncl, Rýdl, David – Medal, Fojtík.

Okresní soutěž III. třída

Hodkovice B – Nová Ves 5:2 (4:0).
Domácí rezerva byla lepším týmem a o zisku tří bodů rozhodla již v úvodu zápasu, když do pětadvaceti minut vstřelila čtyři branky. V dalším průběhu si náskok uhájila, i když nechala hosty výsledek zkorigovat.

Branky: 14. a 24. Hejl, 7. Havel, 17. Hradecký, 70. Šimek – 57. a 89. Šourek. Rozhodčí: Černý. ŽK: 2:3. Diváků: 30. Hodkovice B: Kvapil – Pavelka, Škeřík, Škopan, P. Kyksa – Hradecký, Kučera, Křelina, Havel (70. Sysel) – Folprecht (46. Šimek), Hejl (77. J. Kyksa). Nová Ves: Jungmann – Šimůnek, Šourek, Černý, Linka – Peroutka, L. Nýč (83. Hartig), Virt, Hušek – Hlava (81. Zikeš), Okuliar (84. D. Nýč).

Řidič na křižovatce přehlédl cyklistu, ten už střetu nezabránil

Desná – V úterý krátce po druhé hodině srazilo auto cyklistu v Desné. Řidič v Peugeotu chtěl přejet hlavní silnici napříč. Při tom však přehlédl projíždějícího cyklistu a vjel přímo před něj.

Město plné tónů graduje, v pátek vystoupí Divokej Bill

Jablonec n. N. – Jablonecký festival Město plné tóny pomalu ale jistě vrcholí. Fandové čtvrtečních koncertů na letní scéně by zdánlivě mohli být zklamaní jeho absencí.

První zápas byl ve vysokém tempu

Lučany – V prvním kole I. B třídy východ zavítali do Lučan hráči Roztok u Jilemnice.