Janov - Kořenov 0:1 (0:0)

Janovským fotbalistům se nedaří. Postavení v tabulce rozhodně neodpovídá tradičnímu účastníkovi okresních soutěží a bohužel tomu neodpovídá ani hřiště u sokolovny. Hosté byli rozhodně snaživější a víc toužili po vítězství a v závěru se brankou Břicháčka dočkali. Branka: 78. Břicháček. Rozhodčí: Brožek Fridrich, Kafka. ŽK: 1:0. Diváků: 60. Janov: Manina Huk, Mlejnek, Zámečník, R. Martínek Nitsche, Suchánek, Knytl, Ulpál Dejmek, Kovalda. Kořenov: Doležal Posejpal, Břicháček, Černý (62. Říha), Klinger Fojtík, Ježek, Biasutto, Vrána Šnýdl, Šebek (73. Strnádek).

Rádlo B - Smržovka B 1:4 (1:1)

Nově působící rezervy svých „áček" sehrály vyrovnanou partii v první poločase, ale druhá část již patřila hostům. Na své střelecké výkony si vzpomněl Lukáš Kedroň a spolu s kapitánem Štěpánkem ve druhé třemi góly rozhodli. I přes porážku domácí pořadatelé chválili mladého rozhodčího Petr Kořínka. Branky: 44. Zajíček 25. a 75. Štěpánek, 60. a 84. L. Kedroň. Rozhodčí: Kořínek. ŽK: 2:1. Diváků: 40. Rádlo B: Kolovratník Dítě, Vele, Štok, Vepřovský Bulíř, Zajíček, Marinič, Šikola Šrek (70. Havlíček), Kučera. Smržovka B: Babka Štěpař, Suchý (80. Červenka), Pipek (65. J. Kedroň), Dressler (46. Novák) Mička (46. L. Kedroň), Štěpánek, Frýba, Jelínek Picka, Augsten.

Tanvald B - Josefův Důl 6:0 (4:0)

Hosté z Josefova Dolu nepotvrdili svoje postavení v tabulce a ani roli papírového favorita a odvezli si z Tanvaldu šestibrankový debakl. Rezerva Tanvaldu vstoupila do zápasu aktivně a brzy se ujala dvoubrankového vedení. Poločasový účet se uzavřel na čtyřech brankách na domácí straně, hosté ohrozili branku domácích jen ojediněle. Druhý poločas nabídl pokračování ofenzívy Tanvaldu, hosté navíc pro zranění jednoho z hráčů dohrávali o deseti. A tak si domácí dokráčeli k pohodovému vítězství a připisují si zasloužené tři body. Branky: Horváth 2x, Bobysud, Ševic, Šedivý, Trmal. Rozhodčí: Vasko Lupa, Štědrý. ŽK: 1:1 Bez ČK. Diváků: 80. Tanvald B: P. Hulap Bobysud, Hudec, T. Hulap (46. Ševic), Trmal (75. Mlinek) Cerman, Horváth, Doleček, Vodseďálek Šedivý, Souček (46. Ducháček). Josefův Důl: Bělohradský Fejfar, Volek, Kubát, Vrňák Čvirk, Metlička, Čarný, Efenberk Karagi, Poláček.

Plavy B - Nová Ves 10:1 (3:0)

S posledním týmem sehrálo plavské béčko utkání na jednu bránu. Hosté hrozili jen minimálně. V první minutě daly Plavy na 4:0 a pak to tam začalo padat. Harik dal na 5:0 a domácí diváci žádali deset. To se povedlo zásluhou dvou hattricků Soukupa a Bartoše. Soukromou oslavu si v 68.vysloužil domácí Jandura, který vsítil svůj stý fotbalový gól v soutěžích. V 61. minutě na 1:5 snížil za hosty Georgiev. Branky: 42., 64. a 84. Soukup, 46., 58. a 76. Bartoš. 24. a 68. Jandura, 12. Gallys, 50. Harik 61. Georgiev. Rozhodčí: Kafka. Bez karet. Diváků: 60. Plavy B: Škaloud Horák, Vondra, Wild, Kouřil Fojtík, Gallyas (53. Knap), Soukup, Harik Bartoš, Jandura (68. Jelínek). N. Ves: Bednář Halama st., Linka (85. Zikeš), Nyč, Nič Peroutka, Stolín, Jantsch, Halama ml. Gergiev, Fišera.