V plavském béčku mladí zabrali

Plavy - Utkání začalo velmi svižně a domácí byli při střelecké chuti. Za 19. minut to bylo 3:0, kdy se za Plavy trefily Lukáš Černý a 2x David Balatka.

13.9.2017

Ilustrační fotoFoto: Jan Pich

Hosté byli zralí na ručník a vypadalo to na debakl. Opak byl ale pravdou. Hra se vyrovnala a hrozili taky hosté, kteří měli pár hráčů, kteří se snažili o zvrat utkání, ale jejich hra byla příliš na sebe bez podpory ostatních spoluhráčů.
Plavy B - Josefův Důl 4:1 (3:0)

Ve druhém poločase pokračoval obraz hry z druhé poloviny prvního poločasu a fotbal moc krásy nepobral. Hosté z ojedinělé akce po centru skórovali Volkem na 1:3 a dalo jim to trochu nové chuti do hry. Tu, ale utlumil za 10. minut svojí druhou brankou Lukáš Černý a bylo hotovo. Zbytek zápasu se dohrával v klidu s šancemi na obou stranách, ale další branka už nepadla a zápas skončil 4:1 pro Plavy.

„Dnes hráli dobře všichni, ale opět vynikli mladí Balatka, Svačina, Gallyas + střelec dvou branek Lukáš Černý. Zaujal s přehledem a myšlenkou také hrající Martin Lédl a taky podceňovaný brankář Šikola, který předvedl tentokrát jistý výkon se super zákrokem ve druhém poločase proti střele z hranice vápna,“ uvedl za Plavy předseda FK Luboš Tomíček.

Sestava Plavů: Šikola – M.Černý, Lédl, Kouřil, Fojtík (46.Matoušek) – Balatka (46.Lubas), Tomíček, Šimčík (46. Jandura), Svačina – Gallyas, Černý Lukáš.
Sestava Josefův Důl: Hanko, Bělohradský, Volek, Lipský, Mladonický, Bugár, Jurák, Němec, Mladonický, Verner, Procházka, Kremláček, Řeháček, Rezler
Branky Plavy: 2 Balatka, 2 Lukáš Černý - Volek
Rozhodčí: Brožek – Vasko, Kafka
Žluté karty: 0:1

13.9.2017 VSTUP DO DISKUSE

Jablonecká radnice. Ilustrační snímek

Jablonečtí zastupitelé budou jednat již ve čtvrtek

Policie vyšetřuje nehodu nákladního automobilu a chodce, která se stala 11. září před desátou hodinou dopoledne v Jablonci nad Nisou na křižovatce ulic Budovatelů a Poštovní.

Skoro polovina krajských silnic je rozbitá. Pomáhají i sociální sítě

Dožínky se slavily i na zámku u Rohanů

Liberecký deník - Oslava úrody i práce těch, kteří se starají, aby bylo co na talíř. To byly krajské dožínky. Letos se konaly na nádvoří sychrovského zámku. Stejně tak jako v minulosti.

Opravy kostela podpoří i koncert houslisty Františka Lamače

Smržovka – Spolek Michael, město Smržovka a místní farnost vás srdečně zvou na houslový koncert Františka Lamače ve středu 20. září od 18 hodin v kostele sv. Archanděla Michaela.