Hodkovice A – Kořenov2:0 (2:0)
Domácí borci rozhodli o osudu utkání v úvodní čtvrthodině zápasu. Nejprve se v 11. minutě trefil přesně Spodich a o čtyři minuty později jej napodobil Bouška.

Sedmdesátka diváků viděla hezký kombinační fotbal, kterému přispěl také dobrým výkonem sudí Barcuch. Hodkovice tak v přímém souboji o třetí místo zaslouženě Kořenov porazily.

Branky: 11. Spodich, 15. Bouška. Rozhodčí: Barcuch, bez karet. Diváků: 70. Hodkovice: Kvapil – Řepka, Bouška, Vojtíšek, Škopan – Chlum, Spodich, Matějka (76. Košek), Škeřík – Žabka, Hrubý (82. Jáč). Kořenov: Fichtner – Pesejpal, Věneček, Žilla, Klinger – Břicháček (68. Říha), Malec, Ježek, Kohút – Kovačík, Fojtík (82. Albrecht).

Pěnčín B – Kokonín A2:1 (0:0)

Vedoucí celek Kokonína zajížděl na těžký terén do Pěnčína, kde měl potvrdit roli favorita tohoto duelu.

Jenže to se jim po devadesáti minutách nepovedlo a lídr soutěže se musel sklonit před domácími srdcaři.

Skóre otevřel krátce po změně stran Konopásek a za třináct minut přidal druhou branku Jan Matějček. Čestný úspěch hostů zaznamenal Mirek Šilhán v 80. minutě.

Výhodou pro hosty mohla být znalost prostředí Luboše Štichauera, který má hned naproti hřišti restauraci, nicméně ani tento faktor k bodům nevedl.

Branky: 48. Konopásek, 61. Matějček J. – 80. Šilhán M. Rozhodčí: Novák, ŽK: 0:2. Diváků: 60. Pěnčín: Matějček I. – Dočkal, Sobotík, Mastník, Matějček J. – Dvořák (53. Vích), Konopásek (66. Bukvic), Jiskra - Pleštil, Kubišta. Kokonín: Spanilý – Šilhán J., Mokráň, Berndt, Chuchla – Štichauer, Čermák, Šilhán M., Mrklas – Šilhánek, Maixner (74. Paldus).

Camel – Smržovka4:2 (2:2)

Camel se zmátořil a po několika nevydařených víkendech teď předvedl svou klasickou kombinační hru.

Nicméně zejména první poločas byl přetahovanou o výsledek. Už ve 2. minutě rozvlnil síť Jiří Véle, pak vyrovnal Lukáš Kedroň.

Jenže vyrovnaný stav vydržel jen do 24. minuty, kdy se trefil přesně Staněk. To ale ještě nebylo v prvním dějství vše a Lukáš Kedroň svým druhým gólem vyrovnal ve 44. minutě na 2:2.

Po změně stran pak Camel přidal ještě dvě branky a rozhodl o zaslouženém vítězství.

Branky: 24. a 76. Staněk, 2. Véle J., 56. Obšil – 16. a 44. Kedroň L. Rozhodčí: Brožek, ŽK: 1:2. Diváků: 30. Camel: Pelc – Véle T., Trojan, Lipský, Čárný (85. Pala) – Obšil, Hotový, Duštíra, Poláček – Staněk, Véle J.. Smržovka: Kovařík – Jabálek, Novák, Štěpař, Kobr –Picka P., Kedroň J., Hrabánek, Kedroň L. – Červenka, Picka J.

Tanvald – Železný Brod B3:1 (2:0)

Hosté začali aktivně a začátek zápasu patřil jim. Tanvald se dostal před branku až v 11. minutě a hned se prosadil Kristkem po rohovém kopu.

Do konce prvního poločasu se stihl ještě po pěkné akci Kristka se Svobodou trefit druhý jmenovaný a bylo to 2:0.

Ve druhém poločase převzal iniciativu Tanvald, který zahodil několik vyložených šancí. Domácí zmrazil v 70. minutě Aubrecht, který z 25 metrů vymetl pavučinu domácí branky.

Závěrečný tlak železnobrodských se nekonal, a tak v 76. minutě chladnokrevně uzavřel skóre domácí Drábek.

Branky: 11. Kristek, 42. Svoboda, 76. Drábek – 70. Aubrecht. Rozhodčí: Lejsek, ŽK: 2:0, ČK: 70. Halama (ŽB). Diváků: 150.Tanvald: Pohořalý – Poláček, Gombala, Horák, Borski - Sklenička (52. Prusík), Řezáč, Lorenc (87. Rochl), Kristek – Svoboda (89. Jodas), Drábek. Ž. Brod: Kordík – Halama, Hadač, Picek, Javůrek – Podstavek, Havlíček (77. Ulrich), Tunka, Burkoň – Aubrecht, Mařík (60. Kotlár).

Lučany B – Velké Hamry B2:4 (1:0)

Domácí borci se stále krčí na poslední příčce okresního přeboru, ale do utkání s rezervou Velkých Hamrů nastoupili odhodlaně. I když byly Hamry i v prvním dějství aktivnějším týmem, šlo se do kabin za stavu 1:0, který zajistil svým gólem Bělohlávek.

Po změně stran zavelel k útoku Říha, když vyrovnal v 59. minutě. Jenže domácí se lehce nevzdali a v 68. minutě poslal opět Lučany do vedení Vít.

Mírnou nervozitu na straně Hamrů prolomil až Denis Kavan v 72. minutě a odstartoval tak vítěznou gólovou smršť, když jej následovali Daniel Hnídek a Ondřej Szirti.

Branky: 44. Bělohlávek, 68. Vít – 59. Říha, 72. Kavan, 86. Hnídek D., 92. Szirti. Rozhodčí: Kafka, bez karet. Diváků: 50. Lučany: Tauš – Dítě, Killián, Patočka, Papageorgiu – Mazánek (49. Jablůňka), Zogas (22. Nesvadba), Bělohlávek (81. Řezníček), Vít – Majstorovič, Maňák. V. Hamry: Titlbach – Lorenc, Szirti, Zajíček, Průcha – Prousek Vl. ml., Kříž, Bajzik (70. Hnídek D.) – Kavan, Hnídek J. (74. Chvojka), Říha.

Josefův Důl – Držkov B6:1 (4:0)

Domácí kanonýři sice vyhráli poločas 4:0, ale po herní stránce nebyl jejich výkon tak jednoznačný.

Ovšem Držkov se od začátku jara trápí a nejinak tomu bylo i v tomto duelu. Nemohoucnost v koncovce se ukázala jako rozhodující a ke smůle Držkova bylo také vyloučení Nikodýma, který opustil hru ještě před přestávkou.

Josefův Důl pak ve druhém dějství přidal ještě dvě branky a čestný úspěch Držkova zaznamenal Landovský až v 90. minutě.

Branky: 4. a 79. Bělohradský, 17. Čvirk, 37. Mucha, 43. Oberhofner, 88. Bártl – 90. Landovský. Rozhodčí: Vasko, ŽK: 1:1, ČK: 42. Nikodým (D). Diváků: 100. J. Důl: Nemét – Bártl, Volek, Vrňák, Artl (60. Řeháček) – Čvirk, Bělohradský, Procházka, Efenberk – Oberhofner (60. Augsten), Mucha. Držkov: Mrkvička – T. Prousek, Somr, M. Nikodým, P. Nikodým – Pa. Prousek, Machula, Kořínek, Landovský – Medek, Šverma.

Rychnov – Janov2:1 (1:0)

Úvod zápasu měl v režii sice Rychnov, ale janovští hráči si dokázali také vypracovat několik vážných situací. Lumnitzer v bráně však dokázal odolat.

Skóre otevřel ve 23. Hadidi po standardce a stanovil tak i poločasový výsledek.

Krátce po změně stran vyrovnal Čermák a bylo zaděláno na drama, které razantním způsobem utnul Kubát, když se nevídanou pumelicí trefil snad ze třiceti metrů přesně do vinglu. V samotném závěru mohl ještě Rychnov výhru pojistit, ale dalších branek se stovka diváků už nedočkala.

Branky: 23. Hadidi, 77. Kubát – 52. Čermák. Rozhodčí: Hušek, ŽK: 1:3. Diváků: 100. Rychnov: Lumnitzer – Patka, Kubát, Doubek, Pfeifer – Hlubuček, Bavlovič, Kalina, Raška (88. Mahdal) – Hadidi, Janecký (84. Drahoňovský). Janov: Ducháček – Dejmek, Martínek M., Čermák, Martínek R. (46. Janoušek), Pilz, Svoboda, Nitsche, Suchánek – Hrabánek (35. Rájek), Kovalda (46. Elgheriani).