Camel – Harrachov 0:4 (0:1).
Pro sestupem ohrožený domácí tým byli Harrachovští příliš těžkým oříškem. Po celý zápas byli hosté lepším týmem, předvedli velmi dobrou hru celého týmu a zaslouženě získali tři body.

Branky: 37. Chlup, 60. Bergmann, 80. Horáček, 89. Veselý. Rozhodčí: Albl. ŽK: 2:1. Diváků: 70. Camel: Obereigner – Obšil, Dutka, Hotový, Trojan (70. Nauč) – Nigrini, Lipský, Janků, J. Vele – Poláček, T, Vele (82. Ficza). Harrachov: Hefert – Bergmann, Horáček, Daněk (75. Fremr), Rousek (43. Jiroutek) – David ( 70. Hlava), Kyncl, Vodseďálek, Veselý – Chlup, Žídek.

Smržovka – Zásada B 1:0 (1:0).
Domácí měli po celou hrací dobu až drtivou převahu, kterou využili pouze ke vstřelení jediné branky. Jakub Kedroň se dostal do samostatného úniku, obešel obránce a umístil k tyči. Jeho kousek, bohužel, se žádnému ze spoluhráčů či soupeřů nepodařilo zopakovat.

Branka: 25. J. Kedroň. Rozhodčí: Linhart. ŽK: 0:1. Diváků: 100. Smržovka: Špírek – Rydval, Navrátil (60. Patočka), Z. Picka, Pipek – J. Kedroň, Mazánek, J. Picka, Štěpánek – P. Picka, Jelínek (70. Červenka). Zásada B: Mrkvička - Princ, Horna, Varga, Kozlovský – Bohdanecký, T, Blažek, Kopal, Kotyza – Khlebstov, P. Blažek.

Kořenov – Nová Ves 5:1 (2:1).
Poslední celek tabulky si zpočátku vytvořil úvodním gólem zápasu naději, leč do poločasu o ni přišel. Domácí si včas uvědomili, že se soupeř sám neporazí, přidali na důrazu a s jistotou si ve druhé části mače zajistili vysokou výhru.

Branky: 19. Doležal, 37. Kohút, 49. Šebek, 50. Žilla, 89. Věneček. Rozhodčí: Hušek. Bez karet. Diváků: 70. Kořenov: Fichtner – Liška (61. Černý), Věneček, Kovačík, Žilla (68. Říha) – Svoboda, Malec, Doležal (46. Šebek), Ježek – Kohút, Břicháček. Nová Ves: Svárovský – Hlava, Vít, Šimůnek, Bednář – Preissler, Linka, Nýč, Elgheriani – Zikeš, Macas.

Rychnov – Tanvald 4:0 (3:0).
Třetí tým průběžné tabulky přeboru jednoznačně přehrál Tanvaldské již třemi góly v první půlhodině hry. Poklidnou jistou hrou v další části si domácí zaslouženě zajistili další tři body.

Branky: 8. Kalina, 12. Kubát, 24. Fabián, 70. Pfeifer. Rozhodčí: Lejsek. Diváků: 120. Rychnov: Lumnitzer – Černý, Tymich, Fabián, Fiala – Hlubuček, Kubát, Kalina, Vrběcký – Pfeifer, Bavlovič. Tanvald: Tancer – Řezníček, Prusík, Ducháček, Novák – Drábek, Gombala (46. Průcha), Kristek, Svoboda – van Bergen, Poláček.

Pěnčín B – Janov 1:0 (1:0).
Průběh utkání byl herně vyrovnaný, ale ve vytváření šancí byli domácí produktivnější. Narůstajícím časem se Pěnčínští stali lepším celkem a jednu šanci se jim podařilo proměnit. Těsně před koncem první půle rozhodl po pěkné samostatné akci Matúška.

Branka: 40. Matúška. Rozhodčí: Palič. ŽK: 2:2. Diváků: 70. Pěnčín B: Matějček – Oleníček, Fišera, Mastník, Pleštil – Dvořák, Kartouz, Lang, Beránek (70. Krátký) – Zajíc (90. Růžička), Matúška (83. Bukvic). Janov: Puchrik – Zima, Martínek, Huk, Hrabánek – Svoboda, Majer, Zange, Dejmek – Ducháček, Kovalda.

Rádlo – Lučany B 2:7 (0:3).
Kolektivní výkon lučanské rezervy, dirigované zkušeným Majstorovičem, rozhodl o vysoké výhře již v prvním poločase vstřelením tří branek. Omluvou Rádelských je jen neúčast pěti borců základu, a tak se dočkali svého prvního gólu až za stavu 0:6.

Branky: 57. Pešek, 80. Rákay - 23. a 53. Andrš, 26. a 55. Čech, 28. a 52. Killian, 88. Maruška. Rozhodčí: Vasko. Diváků: 100: Rádlo: Adam – Helm, Laitgeb, Miškovský, Lána – Hruška, Lednický, Ferenc (55. Šrek), Rákay – Pešek, Braza (33. Hanus). Lučany B: M. Brož – L. Brož (51. V. Brož), Nesvadba, Němeček, Šindelář – M. Dítě (46: Patočka), Killian, Majstorovič, J. Dítě – Andrš, Čech (59. Maruška).

FK Velké Hamry – Maršovice 1:2 (1:0).
Skóre otevřel po krásné akci J. Mička z voleje Prousek st. Poté měly šance oba týmy, ale zůstalo pouze u nich. Favorit srovnal v pětašedesáté minutě ranou Szatmariho, když prostřelil vše, co bylo v cestě míče do sítě. Maršovičtí následně měli několik šancí, ale domácí gólman D. Miček čaroval a následně naopak další střela Prouska vyděsila brankáře Nežádala. Hostům se vydařilo střídání, Brachovič útočnou hru oživil a pět minut před koncem zápas rozhodl.

Branky: 15. Prousek st. – 65. Szatmari, 85. Brachovič. Rozhodčí: Salač. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (89. J. Miček) Diváků: 120. Velké Hamry B: D. Miček – Průcha st., Průcha ml., Lála, Jiříkovský – Prousek ml., Prousek st., Tomeš, Kuželka – Bursa, J. Miček. Maršovice: Nežádal – Macur, Stolín, Kocúr, Šimčík – Szatmari, J. Habr (80. Brachovič), L. Habr, Toman – Topinka, Kohoutek.