Domácí fotbalisté začali lépe a již v 11. minutě byl ve stoprocentní šanci Kuželka, ale pohrdl přesným Kobrovým pasem.

V 19. minutě opět Kobr zopakoval krásný centr, ale tři domácí borci míč nedokázali usměrnit do branky.

Ve 23. minutě Říha trefil tyč a o minutu později Kobrův roh zužitkoval hlavou Miček. Ve 31. minutě vyrobil hrubou chybu mladý domácí brankář a hosté pohodlně skórovali do prázdné branky.

Ve 42. minutě úřadoval druhý mladíček v dresu Hamrů Kuželka, jenž špatnou přihrávkou vybídl k brejku hosty, a ti šanci využili a ujali se vedení.

Úvodních dvacet minut druhého poločasu se hrálo pouze ve vápně hostujícího mužstva, domácí trefili třikrát břevno.

Stoprocentní šance nedal Horna ani Kříž a tak přišel trest, kdy lehkovážný Serbus přišel o míč a Hamry inkasovaly třetí gól, který rozhodl o tom, že si Doksy odvezou tři body.

„Soupeři jsme darovali tři body. Nepustili jsme je do gólové šance, přesto po třech hrubkách třikrát skórovali. Naopak naše šance orazítkovaly brankovou konstrukci,“ konstatoval trenér Hamrů Vladimír Mařas.

Branky: 23. Miček. Rozhodčí: Špidlen. ŽK: 2:1. Diváků: 100. Velké Hamry: Miček – Prousek – Serbus (89. Szirti), Horna – Kuželka (46. Kříž), Průcha, Lejsek, Sedlmajer – Kobr – Říha, Miček (83. Pešat).