Utkání přitom nezačalo vůbec tak, jak by si asi domácí hráči a fanoušci představovali.

Téměř polovinu prvního dějství se hra odehrávala více méně na polovině hřiště. Pak se Hamry dostaly do šance a Jakub Miček byl poslán k zemi ve vápně. Domácí chtěli penaltu, ale sudí Brož byl jiného názoru. Do poločasu se i přes dobré šance Hamrů skóre nezměnilo.
Hamry se rozhodně nechtěly spokojit s remízou a ve druhé půlce začaly více makat a ukázalo se, že rozhodně ne zbytečně. V 59. minutě rozehrával Kobr přímý volný kop a k údivu všech, hlavně hostujícího gólmana, skončil míč v brance. Právě brankář Jablonného by si měl sáhnout do svědomí.
Jablonné chtělo brzy odpovědět, ale domácí byli zásadně proti. Konečné slovo tak měli opět domácí forvardi. Necelých deset minut před koncem přidal pojišťovací gól Prousek starší a mohlo se začít slavit.
Velké HamryJablonné2:0 (0:0)
Branky: 59. Kobr, 81. Prousek Vl. Rozhodčí: Brož L,ŽK: 3:1. Diváků: 100. V. Hamry: Miček D – Horna, Zajíček, ProusekVl .st., Jiříkovský – Urbanec, Pešat, Kobr, Mihálik – Miček J., Tomeš. Střídali: Szirti, Průcha, Prousek Vl. ml.