Fotbalisté FK BAUMIT Jablonec vyhráli v Příbrami vysoko 4:1. Ve druhém poločase vstřelili čtyři góly. Autorem jednoho z nich byl i opět velmi dobře hrající střelec třetího gólu Daniel Rossi.

Vyhráli jste vysoko 4:1, ale tak lehký zápas to pro vás asi nebyl.

Máte pravdu. Výsledek je nakonec pro nás přesvědčivý, ale naše góly přišly až v závěru utkání.

Jak jste viděl zápas?

Myslím si, že jsme po celé utkání byli jasně lepším mančaftem a pokud bychom tady prohráli, tak by to bylo nezasloužené. Už v první půli jsme měli dvě vyložené šance a škoda neproměněného sóla Honzy Kopice. Domácí na nás čekali v bloku a o nic se nepokoušeli. Na začátku druhé půle jsme dostali z ničeho gól. Naštěstí jsme nepropadli panice, vytvořili jsme ještě větší tlak a to vedlo k vysokému vítězství 4:1. Je to dobrý výsledek.

Po brance ve vaší síti jakoby jste se probudili a začali jste se víc tlačit do gólových situací.

Dostali jsme hloupý gól a tak jsme s tím museli něco udělat. Přišly šance, které jsme naštěstí proměnili.

Ten váš gól byl pěkný…

Jsem rád, že se vám líbil. Na tréninku to furt zkouším z dálky a je vidět, že se to vyplácí. Je to už moje letošní druhá branka a jsem za ně moc rád.

Jakoby se z vás stával střelec mužstva.

Jak už jsem řekl. Jsem za góly rád, ale na to vůbec nekoukám. Důležité je, že to pomůže mančaftu. Na druhou stranu doufám, že v tom budu pokračovat.

Očekávali jste tady výhru?

Pro nic jiného jsme sem nejeli. Potřebovali jsme vyhrát, ale oni také. Vždyť ještě nevyhráli. Bohudík jsme vyhráli my.

Za týden hrajete s Budějovicemi a určitě to nebude lehký soupeř.

Máte pravdu. Opět to zavřou a budou bránit. Ale takový zápas musíme doma s pomocí diváků zvládnout.

„Konečně dává gól," radoval se také spoluhráč Daniela Rossiho Španěl José Antonio Romera lámanou češtinou, když gólem prolomil svoje střelecké trápení.