Za faul rozhodčí hned trestal

Kořenov - V utkání okresního fotbalového přeboru skupiny B si body ponechali hosté

16.5.2017

Fotbal. Ilustrační snímek.Foto: Březinová Dagmar

Zápas se hrál za krásného počasí na pěkném hřišti v Kořenově. Radčice byly od začátku ofenzivnější a hned z prvního rohu vytěžily gól. Petr zahrál delší roh, který nalezl osamoceného Hádka, který se nemýlil. Radčice byly stále lepším týmem na hřišti, bohužel, střelecká nemohoucnost v samotné konce útočného dua Jiránek, Maleček nepřinesla další gól.

Šancí bylo mnoho, zakončení však velmi často mířilo mimo tyče, či střela neměla takovou razanci. Před koncem poločasu měli šance i domácí, se vším si však poradila nová brankářská jistota Miller.
V druhém poločase se hra vyrovnala, šance byly na obou stranách. V 67. minutě po rychlém brejku Kořenova do pokutového území Radčic, Miller trefil domácího útočníka. Za faul obdržel žlutou kartu a kopala se penalta, kterou Kohút proměnil.

Kořenov – Radčice 1:2 (0:1)

Radčice opět přidali a útočníci si vytvořili několik stoprocentních šancí. Střelecká impotence však pokračovala. V 79. minutě po rychlém přenesené hry zprava doleva si balón přebral Veselý, zavezl ho na roh pokutového území a krásnou střelou rozvlnil síť Kořenovské branky (1:2 pro Radčice). Od té doby začal tlak Kořenova a hráči Radčic spíše jen odkopávali míč a čekali na další dobývání jejich branky. Závěrečný tlak si však Radčice zkušeně pohlídaly. Konec zápasu byl dost vyhrocen, nicméně Radčice to zvládly a z Kořenova si odvezli tři body za výhru 1:2.

Kořenov: Mikšíček, Bárta, Věneček, Posejpal, Klinger, Svoboda, Krejčík, Pieter, Kohút, Šnýdl, Malec, Doležal, Vrána, Šebek, Habr, Kučera

Radčice: Miller, Slováček, Petr, Bujárek, Novák, Maleček, Řehák, Veselý, Hádek, Sůva, Jiránek, Vebr, Havlíček

Branka Kořenova: 67. Kohút

Branky Radčic: 11. Petr, 79. Veselý

16.5.2017 VSTUP DO DISKUSE

Otevřeného závodu pro jednotlivce se zúčastnili se dívky i chlapci. Velký zájem o aerobik stále trvá.
8

Aerobik opět zaplnil železnobrodskou halu

Jablonecká radnice. Ilustrační snímek

Jablonečtí zastupitelé budou jednat již ve čtvrtek

Skoro polovina krajských silnic je rozbitá. Pomáhají i sociální sítě

Jablonecko – Podpora na facebooku, internetová kampaň, petice v ulici… Lidé se snaží nějak upozornit na téma, které je trápí.

Dožínky se slavily i na zámku u Rohanů

Liberecký deník - Oslava úrody i práce těch, kteří se starají, aby bylo co na talíř. To byly krajské dožínky. Letos se konaly na nádvoří sychrovského zámku. Stejně tak jako v minulosti.

Opravy kostela podpoří i koncert houslisty Františka Lamače

Smržovka – Spolek Michael, město Smržovka a místní farnost vás srdečně zvou na houslový koncert Františka Lamače ve středu 20. září od 18 hodin v kostele sv. Archanděla Michaela.