Zásada B - Lučany 4:1 (1:1)

16.5.2015 4

Fotbal - ilustrační snímekFoto: František Géla

Další mistrovské utkání jarní části II. třídy OP se hrálo v odloženém termínu.

Domácí Zásada B měla co odvádět Lučanům za podzimní prohru. Zásadští začali aktivně a vytvořili si za prvních deset minut několik slibných šancí. Mužstvo Lučan však zmobilizovalo kombinační hru, zpevnilo obranu a začalo podnikat rychlé protiútoky proti domácím. Ve 22. vyrazil útočník Lučan přímo před brankáře Růžičku. A ten přes veškerou svou snahu vykrýt branku inkasoval střelou k tyči. Zásadští poté nemohli dlouho najít recept na dobře sestavené mužstvo soupeře. Až ve 42. se domácí dostali do slibné šance, která však skončila rohovým kopem z levé strany. K míči se postavil domácí Kotyza a pravou nohou přímo z rohu skóroval.

Druhý poločas probíhal v režii Lučan. V 55. nechytatelně prudkou střelou do levého rohu Růžičkovy branky vstřelili hosté vedoucí gól. V 70. domácí měli gólové šance, ale brankáře hostujícího týmu přece jen nepřemohli. Z protiútoku dali domácí pojišťovací gól na 3:1.

Hosté naposledy změnili skóre v 80. minutě, když po špatně zahraném offsid systému jejich útočník holobem překonal domácího gólmana. Lučanští tak zaslouženě vyhráli.

16.5.2015 VSTUP DO DISKUSE 4

Přívalové deště škodily i v Jablonném.

Co dělat, když přijde přívalový liják či náhlá povodeň?

Ředitel liberecké iQLandie Pavel Coufal na snímku z 18. července.
11

ROZHOVOR, FOTO: Hrozně mě zajímal vesmír, říká ředitel iQLANDIE

HLASUJTE! Hospůdky 2017 aneb "Vychutnejte si léto s Deníkem

Severní Čechy - Najděte si svoji nejoblíbenější hospůdku v naší nabídce a pošlete jí svůj hlas!

Během dne hrozí silné bouřky, výstraha platí do půlnoci

Meteorologové vydali varování před bouřkami. Čechy by měly zasáhnout dnes mezi 11:00 a 23:00, na Moravě platí výstraha od 14:00 do půlnoci.

Toužíte po klasické škodovce? Na prodej jich je řada. Tyhle jsou nejzajímavější

Aut mladoboleslavské značky se na české inzerci povalují přímo hordy, v drtivé většině případů jde ale o běžné modely moderní éry. Co když ale sháníte škodováckou klasiku? I v tomhle případě je bohatý výběr.

/FOTO/ Longboardy brázdí Kozákov

Kozákov – Již podeváté se pod kozákovským vrcholem rozhodne o vítězi série mistrovství světa vskateboardingu.