Zásada v zápase s VTJ Ještěd dala pouze jeden gól

LIBEREC - Domácí podještědský tým deklasoval Zásadu vysoko 8:1.

11.6.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Němec

Hráči Zásady sehráli s dobře hrajícím VTJ Ještěd utkání, kterému však neodpovídal konečný výsledek.
I přes snahu hostujícího týmu se nepodařilo vstřelit více než pouze jednu jedinou branku. Navíc zápas museli dohrávat v deseti. Převaha domácích nebyla tolik výrazná, ale na hře se podepsaly hrubky v obraně.
První branky padly hned v úvodu utkání, a to na obou stranách. V patnácté minutě se za Zásadu trefil Krejčík a za domácí ještě v téže minutě snižoval a korigoval Řičica. Otevřený zápas potom podještědský tým strhl na svou stranu poté, co během prvního poločasu stačil VTJ Ještěd vsítit další dvě branky do sítě hostí ze Zásady.
Po prvním poločase se Zásada snažila opět stav zápasu změnit. Otevřela hru a snažila se tlačit do útoku, ale zkorigování výsledku se nedočkala. Během druhých pětačtyřiceti minut se diváci dočkali gólových žní. V druhém poločase padaly míče už jenom do sítě Zásady. Druhý střelecký zápis přidal Řičica a společně s Kordíkem, který se trefil dvakrát, se stali nejlepšími střelci zápasu.
Konečnému deklasování hostujících nepomohl ani jeden z jejich hráčů. Rejman po kritice rozhodčího Poppra musel po dvou žlutých kartách do šaten a oslabený tým nestačil reagovat na dobře hrající vedoucí tým tabulky.
„Zásada nebyla v předposledním kole vedoucímu celku soutěže důstojným soupeřem a odjela z Liberce s debaklem,“ shrnul průběh celého nevydařeného zápasu Václav Lubas.
Branky: 15. Krejčík – 15. Řičica, 30. Houdek, 38. Řičica, 50. Hégr, 52 Kordík, 60. Novák, 65. Landys, 67, Kordík. Rozhodčí: Poppr. ŽK: 2:6. ČK: 0:1. Diváků: 70. Poločas: 1:3.
Zásada: Kopal, Šíma, Jelínek, Rožeň, Gottwald, Krejčík, Pavlata, Šír, Feri, Rejman, Ráliš.

11.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

Policie vyšetřuje nehodu lehkého letadla na letišti Aeroklubu Hodkovice nad Mohelkou
6

Při pádu historického letadla se posádka vážně zranila

POLICIE - ilustrační foto.

V Jenišovicích zemřel cyklista

OBRAZEM: MČR juniorů a dorostenců v atletice

Jablonec nad Nisou - Od včerejšího dne hostí jablonecká Střelnice více než sedm set atletů a atletek z celé České republiky. Rekordní počet diváků vytvořil při včerejších závodech skvělou atmosféru. Zavítat na mistrovství můžete i dnes.